Prosinec 2006

soutěž o nej dítě (holku)

29. prosince 2006 v 20:42
1.místo - L.O.R.I.E.N - erika a Anna - 10 hlasů
2.místo - stene.07 - Kelly a Susan - 9 hlasů
3.místo - boobek12 - Alice a Nina - 7 hlasů

účastníci soutěže o nej dům

14. prosince 2006 v 20:09
1.místo - L.O.R.I.E.N - 25 hlasů
2.místo - stene.07, calea - 6 hlasů
3.místo - lucka.krkoun - 4 hlasy

Soutěž o nejhezčího psa

13. prosince 2006 v 16:39
1.místo je lucka - rocky - 19 hlasů
2.místo má L.O.R.I.E.N - Tyko - 10 hlasů
3.místo je stene.07 - daisy - 7 hlasů

soutěž o nejhezčí kočku

13. prosince 2006 v 16:37
1.místo - L.O.R.I.E.N - lilu - 13 hlasů
2.místo - lucka - sheila - 11 hlasů
3.místo - withlove12 - laura - 10 hlasů

Soutěž o nejhezčí batole.

12. prosince 2006 v 19:40
1.místo - Týna Skalciová - 35 hlasů - l.o.r.i.e.n
2.místo - Daniela - 20 hlasů - stene.07
3.místo - Míša - 12 hlasů - gabca550
SOUTĚŽ UZAVŘENA

obrázky a informace o the sims 2 season

11. prosince 2006 v 19:46
V the sims 2 season bude jako v ostatních datadiscích něco zajímavého.Tentokrát to bude květinová víla.Vílou se mohou stát když to přeženou s postřikovači na úrodu.
Něco jako v pets tchoř bude zde tučnák ale tchoř je proti tomu neškodný.Když k vám přijde tučnák udělá vám v domě bordel.
V season mohou mít skleníky ve kterých budou pěstovat úrodu.
Také tam bude bouřka.Simíci by neměli v bouřce moc chodit ven protože by do nich mohlo uhodit.Kdyby uhodilo do domu nebo tak nějak může začít hořet.
Taky bude sněžit ale simové by měli chodit ve sněhu jen v teplém oblečení.
Simíci by neměli chodit ven jako na této fotce protože v zimě by mohli umrznout.
Taky budou moci sklízet svou úrodu jako třeba rajčata.
Nový objekt k bazénu bude třeba klouzačka.Nebo na sebe budou moci cákat v bazénu a hrát různé hry.
Děti ale i dospěláci budou moci si hrát ve sněu třeba koulovačku nebo stavět sněhuláka.Ten kluk v černém by ho zanedlouho nejspíš zničil protože na něj skáče.
Na podzim budou moci vaši simíci lovit ryby.Ale někdy mohou vylovit i starou botu.
Tak tady vidíte nějaké zimní oblečení na ženu.
V sousedství si díky tomuto budete moci měnit roční období.
Ve sněhu budou moct dělat anděly ale také jen v zimním oblečení.
Také tam budou moct bruslit.Občas si taky asi dost natlučou zadek.
Při dlouhém ležení u bazénu na slunci mohou simíci dostat i úpal.
Simíci budou moct chytat motýli do sklenic
Tak takle nějak to vypadá když vylezou do sněhu v tílku nebo jiném takovém oblečení.
Tak a tady je opět fotka kde simík dělá anděla a poblíž stojí sněhulák

něco málo o the sims 2 season

11. prosince 2006 v 19:31
Po dlouhé odmlce, kdy jsme se všichni marně pídili po jakýchkoliv informacích o obsahu slibovaného dalšího datadisku, se mlčení tvůrců prolomilo a na oficiálních stránkách byly zveřejněny nové screenshoty a poměrně obsáhlý popis možností Seasons.
Jak se zdá, budou mít simíci na rozdíl od předcházejícího datadisku mnoho nových možností, zpestřujících jejich život. Ať už se jedná o zimní koulovačky, bruslení a stavění sněhuláků, skákání po hromadách spadaného listí, lov ryb nebo motýlů nebo pěstování rostlin, sjíždění po skluzavkách do bazénu a jistě i mnohé další aktivity, určitě se budou bavit malí i velcí.
Nebude chybět ani nové sezónné oblečení a dočkají se i ti, kteří volají po nových kariérách. K dispozici jich bude hned 6, včetně tolik oblíbené učitelské či novinářské. Co se týče počasí, bude řízeno přístrojem, a simíci si zřejmě budou moci sami vybrat, jaké chtějí na pozemku momentálně mít.
A nakonec ještě pár obrázků :

zdroj: thesims2.osoba.cz

Něco o the sims 2 season - rostliní lidé

10. prosince 2006 v 20:11
V The sims 2 Season přibide sousedství..s novými obyvateli.... jako jste měli možnost mít v The sims 2 Ufony, v univerzitě Zombie, v Nočním životě Upíry, ve světě podnikání Roboty a v Domácích mazlíčcích vlky..tak v Ročních obdobích to budou ,,rostliní lidé"

V novém sousedství naleznete novou rodinu Zelených lidí
Jsou to manželé s malým dítětem. Bude to jedna z nejlepších rodin. Jason změnil celý svůj životní styl a by mohl žít stouto zelenou dámou. Ta jaksi záhadně zezelenala a Jason by pro ni objetoval všechno. Tato zelená dívka je zvláštní tím že nemá stejné potřeby jako normální Sim. Potřebuje sluneční světlo, lásku a miluje vodu.
Jinak stůně......
Zdroj : lovelysims.blog.cz

informace o the sims 2 season

9. prosince 2006 v 10:02 Datadisky
Jistě většina z vás již slyšela o připravovaném pátém datadisku, který bude zaměřen na roční období. V březnu příštího roku budete moci své simy zaměstnat všelijakými sezónními aktivitami. Zatím bohužel nejsou k dispozici žádné obrázky a tak si musíte vystačit alespoň se základními informacemi. Dnes vyplula na povrch pravděpodobná podoba obalu tohoto pátého datadisku, z níž vyčtete název Sims 2: Seasons.
Dejte svým simům prostor k odpočinku mimo jejich dům. Nový datadisk jim umožní chodit ven, kde se vyřádí v různých "sezónních" aktivitách - od koulované až po hru na cestovatele Marca Pola a spoustu jiných… Simové si užijí proplétání mezi kapkami jarních dešťů, rybaření ve vlastních rybnících anebo pěstování exotických plodin. Cokoliv vybudujete ve svém letním nebo zimním sídle budete moci využívat ve všech ročních obdobích.

další informace o the sims 2 pets

9. prosince 2006 v 9:54 videa - mazlíčci

Simové mají domácí mazlíčky!

Osvoj si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hraj si s nimi. Trénuj své domácí mazlíčky a uč je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní "osobnost" - jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření.

Vytvoř si své mazlíčky

Vyber si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů - a to úpravami vzhledových rysů jakými jsou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen.

Sedni, lehni, sedni!

Simové mohou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou "dělat mrtvé", aby se tréninku vyhnuli. Neukáznění mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsobem překvapit svého majitele, ale simové mohou správným tréninkem změnit chování svých mazlíčků!

I mazlíčci mají kariéru

Nyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří kariér - show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim nabídne pět pracovních úrovní.

Přátelé pro životní styl

Mazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty - děti hrající si se štěňátky, teenager využívající půvabu svého zvířátka k získání pozornosti, dospělí sledující televizi společně s kočkami a nebo starší simové užívající si slunný den v parku se svým psím společníkem.

Pochlub se svými mazlíčky

Sdílej své oblíbené mazlíčky s ostatními hráči Sims 2: Pets prostřednictvím systému pro sdílení Sims 2 obsahu.Doporučuji: