Červenec 2010

Morganovi 06

30. července 2010 v 15:11 | Tatra.nka |  Moji simíci
t

Moje rodinka se tak trošku začíná posouvat dál, hraju ji dost často a občas zapomenu něco vyblejskout a všimnu si toho, až když to píšu na blog.
Jde o to, že i když se toho v mojí rodině stalo celkem dost, nemám z toho skoro žádné fotky.
Projedu to tedy trošku rychleji...

William už je opět o něco větší a samozřejmě si začal hledat kamarády. Kluk, co jim nosil noviny se stal jeho nejlepším kamarádem.
Abych vše uvedla na pravou míru, řeknu to takhle narychlo...Williamovi se narodil ještě mladší bráška - Sebastian. V době, kdy se Hannah s Longem rozešla, byla těhotná a narodil se jí druhý syn.

Pod perexem už pojedu podle fotek :) ... i když teda...moc jich tam není :D 

Kurumi

29. července 2010 v 23:26 | Tatra.nka
t
  Jestli jsem to její jméno, vlastně teda přezdívku, nějak zblbla, tak se omlouvám a opravím :D ale je to už dost dlouho co jsem se na to anime koukala ( ááá kdy konečně bude ten poslední díl? :D )
Postavy z Kimi ni todoke se malují fakt dobře, namalovala jsem tedy ještě jednu, roztomilou blondýnku, kterou určitě většina lidí co to sleduje nemusí, já ji mám ale celkem ráda... :D
Myslím, že patří mezi ty moje lepší díla...ale to musíte posoudit sami :DMorganovi 05

28. července 2010 v 20:50 | Tatra.nka |  Moji simíci
j
Hraju s dost velkým předstihem, když to porovnám s příběhy na blogu.
Nedá se ale nic dělat...vlastně i díky tomu, se vám může zdát, že něco jsem ve hře odbyla strašně rychle, ve skutečnosti to tak ani nebylo, jen jsem v tom trošku zamotaná...hraju už vlastně něco úplně jiného než píšu na blog :)

Netrvalo dlouho a po svatbě měla Hannah s Longem dítě. Mají syna jménem William.
Je hodný a přátelský, tyto dvě vlastnosti mu do života snad nepřinesou žádné problémy, i když nikdo nikdy neví jak to vlastně všechno bude.
Všichni se o něj opravdu dobře starají, jak jeho rodiče, tak i strýček Gerard o něj s velkým zájmem pečuje.

Sawako & Shouta

28. července 2010 v 11:46 | Tatra.nka
f
Včera jsem zase po delší době něco malovala. Dlouho jsem vymýšlela co a do ničeho se mi pořádně nechtělo... až pak mě napadlo, že jsem ještě z anime Kimi ni todoke nic nenamalovala.
(Kéž už by na tu stránku přidali poslední díl :D nevíte někdo o posledním díle v CZ titulkama ? :D )
Na obrázku je Sawako a Shouta, myslím, že to není nejhorší :D (Musím se sama umět pochválit ne? Přece vám nebudu strkat jak je to strašné, jen abyste mi to chválili :D )


Morganovi 04

27. července 2010 v 12:02 | Tatra.nka |  Moji simíci
t-h-

Mám pro vás další vyprávění o mé rodině Morganových.
V tomto článku půjde asi převážně o Hannah, která mě teď baví zase o něco víc než její bratr.


Z pubertálního věku Hannah vyrostla opravdu rychle a už je z ní mladá dospělá.
Stejně jako Gerard si našla práci, která ji určitě baví. Pracuje jako stylistka v místním salonu.
Jediný zákazník od ní odešel nespokojený a to proto, že jsem tak trošku něco spletla... no... stane se nee? :D
Ve svém zaměstnání má opravdu hodně volného času, pokud zrovna nemá žádného zákazníka, je doma i ve své pracovní době, což se moc hodí.

Historie drobečků

26. července 2010 v 14:28 | Tatra.nka |  Malfoyová zase mele z cesty

ž
aneb, kde všude jsem nadrobila jako Tatra.nka, jak dlouho už pod jménem sušenky, která mi prostě nechutná vystupuji a jaké okolnosti vedli právě k Tatra.nce .


Se Sissi

25. července 2010 v 20:04 | Hanyuu-hime |  Společné akce všech nemudlů
Opět jsem se viděla s mou milovanou zmijozelačkou!

Viděla jsem ji podruhé vživotě (byla tu i minulé prázdniny) a zase jsme si to mega užily.

Dám sem nějaké fotky a pro dnešek to bude vše :)
(mám šíleně pomalej internet, takže tu bude opravdu málo fotek)

Morganovi 03

16. července 2010 v 22:23 | Tatra.nka |  Moji simíci
t-h-e--s-i-m-s-2.blog.cz
(Dnešní vyprávění bude trošku delší :)


Nyní je už i Hannah teenager. Jak je vidět, jako čerstvá mladistvá začala dělat problémy...ve skutečnosti není vůbec tak pohodové "dítě" jako Gerard, který měl ve škole jedničky a nikdy při jeho projížkách a procházkách nemusela zasáhnout policie, protože by byl dlouho venku. (stejně se mi tohle zdá prostě uhozený).
Ačkoli Hannah vypadá na hodnou holčičku, má ve škole čtyřky, které se ji budu snažit zlepšit, ale záleží jen na tom, co bude dělat ona :)
Přesto si myslím, že se brzy usadí a bude zase v pohodě, pár problémů udělá přeci každý.
S jejími narozeninami přišla i nová vlastnost - perfekcionistka ( fakt se mi ale nezdá, že by potřebovala mít vše dokonalé)

Morganovi 02

15. července 2010 v 16:43 | Tatra.nka |  Moji simíci
t-h-e--s-i-m-s-2.blog.cz
Hraju docela dost a tak se tu na blogu vyprávění objevuje celkem pozadu... ale to je přeci fuk ne? :D 

Hannah je už dítě a z Gerarda je teenager, oba spolu skvěle vychází, o víkendu se občas Gerard obětuje a jde si hrát se svou malou sestrou, někdy spolu hrají videohry a nebo jede celá rodina nakupovat.

Jelikož jsem nestihla Hannah naučit všechny potřebné věci jako batole, vybrala se ji jedna vlastnost sama a to - nesnáší umění. Neměla jsem v plánu ji dát nějakou takovouhle vlastnost, ale s tím už bohužel nic neudělám.
Za to Gerard si jako dítě vedl moc dobře, ve škole měl samé jedničky a tak se z něj stal hudební virtóz a může začít se svou budoucí kariérou ... snad se mu to povede :) 
t-h-e--s-i-m-s-2.blog.cz

A proto, že je to už teenager, zasloužil si i něco jako dárek k narozeninám, pokud se to dá tak brát :) jsou to přeci jen simíci :D 
Koupila jsem mu motorku, na které jezdí do školy ( jak mu musí všichni závidět :D ), také do svojí nové práce ( pracuje na hřbitově) a tak všude po městě, kam se mu zrovna chce.
Občas zajede do divadla na kurz kytary a nebo jede kamkoli do města.
Jeho vztahy se od dětství celkem změnily, ve škole poznal jednoho simíka a se svou matkou už je jen vzdálený přítel, s Hannah jsou ale stále nejlepší přátelé.
t-h-e--s-i-m-s-2.blog.cz
       

Ačkoli si Gerard s Hannah celkem užívají života, po škole se baví a o víkendu vyspávají až do oběda, Audrey pracuje doma na počítači i když nemusí...
Co jiného by se dalo čekat od workoholičky že?
Když se k tomu připočtou ostatní všední práce, nedělá Audrey vlastně nic jiného, už si ani nepamatuju, kdy naposledy byla třeba někde ve městě, nebo alespoň vylezla na zahradu.... 

Super úlovek

15. července 2010 v 13:04 | Tatra.nka
h
Tedy jak pro koho....
Věci se mají tak, čím dál více jsem ujetá na anime a to s sebou nese i následky toho, že jsem schopna utratit tolik peněz za různé věci s motivy mých oblíbených anime.
Na konci prázdnin by mi měla přijít taška s Nanou, penál a přívěsek s Death note... nějak se mi zalíbilo číst mangu a moji zeď zdobí vytiskané obrázky ze všech možných anime...
Mám ale 3 favority v těchto seriálech, mým absolutně nejoblíbenějším anime je právě Nana, kterou jsem zde již zmínila, další dvě jsou Uragiri wa boku no namae wo shitteiru (doporučuju, je fakt zajímavé :D ) (Luka je prostě  nejvíc kunďák :D ) a samozřejmě Chrono crusade z něhož je ten dnešní "úlovek"Doporučuji: