Leden 2013

14. Ukrajina, 15.Portugalsko

28. ledna 2013 v 19:40 | Hanyuu-hime |  Postcrossing
Přišla jsem domů a čekaly na mě rovnou dva pohledy, zvedlo mi to náladu, o to víc, když jsem zjistila, že tentokrát tam opravdu něco je napsáno a nejedná se jen o pozdrav a podpis...
Tak se na to pojďme podívat :)

Ukrajina - 1 635 km - 16 dní


11. USA, 12. Island, 13. Německo

25. ledna 2013 v 13:56 | Hanyuu-hime |  Postcrossing
Mám tu tři pohledy, které jsem vám tu ještě neukázala. Ten z USA už mám doma nějakou dobu, ale řekla jsem si, že počkám, až dorazí něco dalšího... Včera i dnes na mě ráno čekaly další pohledy, takže vám je běžím ukázat.

USA - 8 492km - 7 dní

Rána, plesk... tma a smích

24. ledna 2013 v 20:25 | Hanyuu-hime |  The Girl Who Lived
Koupila jsem si diáář :D Radujme se... Už jsem si totiž myslela, že žádný nebude. Vzhledem k tomu, jak moc jsem se najednou naučila utrácet - ještě víc, než dřív.
Dvě stovky za diář se mi prostě dávat nechtěly, takže jsem se připravovala na to, že ho oželím... Nakonec na mě ale vybafnul v Levných knihách, kde jsem byla s Kelly. Takže... Jupííí, mám diářek :D

Ale opravdu se tu nechystám ztrácet čas tlacháním o tom, že jsem si koupila za pár korun pár svázaných papírů v barevných deskách s nápisem 2013.
Uvědomila jsem si, že mám na srdci pár blbostí, co bych vám ráda řekla... Sice tu nejspíš opět budu plácat páté přes deváté, ale nějak se to pokusím všechno nacpat do jednoho článku.

Moje dlouhé vedení

21. ledna 2013 v 14:33 | Hanyuu-hime |  The Girl Who Lived
Dnešek je vážně postavený na hlavu...
Že budu vypadat jako naprostý šílenec, to jsem si ještě ráno nemyslela. Nehledě na to, že se zase projevilo mé dloooouhé vedení. A to teda v opravdu příhodnou chvíli.

Čtenářovy dojmy

20. ledna 2013 v 17:14 | Hanyuu-hime |  The Girl Who Lived
Ačkoli už tu nepřibývají téměř žádné knižní recenze (ne, že bych je chtěla zrušit, určitě je přidávat budu i nadále), neznamená to, že bych přestala číst.
Ono na to čtení je najednou jen nějak míň času. Ale není to zas až tak špatné, občas se mi prostě jen žádná recenze psát nechce a pak to dopadá takhle :D

Když už se mi ale poštěstí vzít do ruky knihu, na kterou se opravdu těším, očekávám, že to čtení bude relax, prostě pohoda... a ne doba, kdy si jen říkáte "myslí to vážně?"... "wtf?" ... až to déle nevydržíte a knihu zavřete, odložíte a přemýšlíte, že se na ni úplně vybodnete.

Momentálně mám rozečtené knihy dvě. Na obě jsem se šíleně těšila - jedna splnila má očekávání, druhá mě šíleně zklamala.
Řeč bude o těchto dvou knihách - PoloSvět: Léto a Hra o trůny

Ta od Malfoyových

20. ledna 2013 v 11:57 | Hanyuu-hime
Dvacítka zabržděná v šestnácti, Malfoyovic čarodějka, zvěromág, splátce z 1. kraje a Lannister v jednom. Knihomolka milující fantasy, která se neustále potuluje po vlastních světech.

Něco takového mám vyplněno v oficiálním profilu tady na blogu, víc se toho tam ale nevešlo, proto tu máme rovnou celý článek... a to jen a jen o mně :D
Narodila jsem se 23.4.1993 a od té doby z malého blonďatého pankáče, na kterého se v porodnici všichni chodili dívat a bavili se tím, jak má vtipné vlasy, vyrostla jedna blogerka s nezměrnou fantazií, milující knihy. Občas ráda něco nakreslí, zahraje si na housle a nebo si jen tak pro radost něco vyfotí.
Je to čarodějka ze Zmijozelu, která nemá ráda mudly a mudlovské šmejdy, však je to také Malfoyová. Celý svůj život blonďatá, vždy právem uražená, když se někdo zeptá, jestli se odbarvuje.
Nerada se líčí, přímo to matlání se make-upem nesnáší, zato své vlasy, které má tak strašně ráda, by si mohla česat klidně až do smrti (Nepřeháním, občas si ze mě dělají srandu, že se vyčešu do hola :D).

Ačkoli nemá zrovna moc ráda lidi, ostatní živé bytosti naprosto zbožňuje a je jedno, jestli se jedná o pavouka nebo psa, zvířata miluje a nikdy by žádnému neublížila, i když, pravda, má strach z berušek, to ale nic nemění na tom, co bylo řečeno před chvílí. Před všedními problémy ráda utíká do přírody daleko od ostatních společně se psem, svým nejvěrnějším kámošem.

Již v dětství si zvykla na sci-fi seriály a postupně si zamilovala fantastiku, ráda sleduje i čte horory a thrillery. Hudbu miluje, ale poslouchá především filmovou, často si poslechne i klasiku.

Baví se jen s takovými, kteří ji za to stojí a s jinými nehodlá ztrácet svůj čas. Má se ráda, možná až moc a někdy se může zdát, že je to hrozný necita, to ale ve skutečnosti není vůbec pravda.

9. Německo, 10. Japonsko

15. ledna 2013 v 15:24 | Hanyuu-hime |  Postcrossing
Vždycky mi udělá hroznou radost, když přijdu domů a vidím, že na mě čeká nějaký pohled. Dnes jsem sice byla nadšená z pohledu, ale trošku zklamaná, že tu na mě vedle toho nečeká ještě balíček - dnes měla přijít objednaná kniha a pořád nic... už ji chciii :D
Ale zpět k pohledům.

Znovu a znovu upravuji své vlčí doupě

13. ledna 2013 v 22:19 | Hanyuu-hime |  The Girl Who Lived


Někomu se to možná může zdá dětské, ale já beze všech těch plakátů, knih a blbostí jako jsou figurky a podobně, být prostě nemůžu.
Je to část mého života, strašně ráda se obklopuji všemi těmi světy z knih, filmy, co mám ráda a prostě vším. Někomu stačí si do ložnice prsknout na zeď New York a cítí se děsně cool a kdo ví, jak nemá moderně vypadající pokoj... Já mám zase tohle. Je to mé sebevyjádření, místo, které nejvíce odráží to, co mám ráda...

Dost často mě štve, že prostě nemám takové možnosti, sehnat si kdejakou fandomovou blbůstku, kterou bych chtěla... To by to tu vypadalo vážně perfektně, ale i takhle je mi tu dobře.

Vlk se potkal s prasetem

13. ledna 2013 v 0:34 | Hanyuu-hime |  The Girl Who Lived
A prase uteklo...

8. Taiwan

11. ledna 2013 v 22:42 | Hanyuu-hime |  Postcrossing
Zítra konečně začnu přispívat víc... Chystám se na to, mám na srdci pár věcí, co vám chci říct - Vnutit vám tu své názory, sepsat něco málo ze svého života a tak.
Teď na to ale nějak nemám čas, takže přidávám pohled, co dorazil dnes.

Vážně jsem to nečekala, počítala jsem s tím, že si zase tak minimálně týden počkám a on na mě v kuchyni na polici čekal další krasavec. (Když chodí pošta, většinou ještě chrápu, takže pro ni musí jít nějaká jiná hodná duše :D)Doporučuji: