Červenec 2013

den dvacátý - Oblíbená romantická kniha

29. července 2013 v 17:00 | Hanyuu-hime |  30 Day Book Meme
Za hodinu je tu Kelly, nejspíš bych mohla připravit dnešní článek, protože už je nejvyšší čas. Dodělávám poslední věci, snažím se nacpat veškeré fotky z foťáku do počítače, protože už byla karta úplně plná, tak abychom mohly pár snímků pořídit, dopíšu tohle a ještě asi nahrnu trochu toho bordela pod postel :D :D

Vybrat oblíbenou romantickou knihu je pro mě dost těžké, protože, jak jistě víte, nejsem zrovna přehnaně romanticky založený člověk a tyhle slaďoučké blbovinky mě prostě nijak zvlášť neberou. Ono je vůbec těžké objevit nějakou romantiku mezi tím, co jsem četla, i když se něco najde... Jenže oblíbená? Noo... to bude už těžší, ale nějak to zvládnu.

Tímto bych vám ráda dala vědět, že v průběhu týdne se tu asi nic moc dít nebude...spíš nic než něco, takže s ničím moc nepočítejte.

den devatenáctý - Oblíbená adaptace

28. července 2013 v 17:00 | Hanyuu-hime |  30 Day Book Meme
To vám povím, tohle je taky tak debilní zadání, až se mi z toho chce zase spát. Ono se to totiž točí pořád dokola. Tu je jedna filmová adaptace, za chvíli další... člověk, aby neustále porovnával filmy s knihami a naopak... a co z toho? Hrozně nemám ráda, když se stále opakují stejné věci.

Už z toho důvodu se tu nebudu ohánět něčím šíleně profláknutým (všichni známe Pottera, Narnii, Pána prstenů, Hunger Games, Eragona, Zlatý kompas, Percyho a mnoho dalších)... ne, že by se mi všechny filmy z vypsaných líbily, to opravdu ne. Za ty poslední tři bych vraždila, ale chci prostě jen říct, že se mi sem nechce cpát nic z toho, protože o něčem takovém jsem tu mluvila už nejméně tisíckrát a koho by to mělo bavit číst stále dokola?
Vybrala jsem si tedy jinou knihu, která má povedenou filmovou adaptaci. Řekla bych, že ji alespoň někteří z vás znát budou, však to taky není žádná novinka.

77. Francie - 80. Německo

28. července 2013 v 14:51 | Hanyuu-hime |  Postcrossing
Z těch němčourů mě trefí. Už mám totiž 14 pohlednic z Německa. A to je, když vezmete vpotaz to, že mi jich doma straší přesně 80, docela dost. Celý svět, jako by se mi v postcrossingu omezil převážně na Německo, USA, sem tam nějaké Rusko a Nizozemsko a jen výjimečně došlo něco odjinud.
Ale co nadělám. Přifrčely další 4 pohledy, které tu na blogu ještě nejsou, tak je sem dávám nyní. Momentálně mě totiž docela třeští hlava, a to mě normálně nebolí. Chce se mi zase spát a asi to za chvíli opravdu zalomím a proberu se až večer, kdy už se dá trochu žít.

Tak se tedy dáme do těch pohlednic.
První tu mám z Francie, která cestovala deset dní, a to vzdálenost 580 km. Zaslala mi ji Iréne, která ale skoro vůbec neumí anglicky, takže mi toho moc ani nepsala. Jen pozdrav, nějaké to Happy postcrossing a to je vše. I tak mě ale tenhle pohled potěšil, protože se mi vážně hodně líbí.

Uctívání větráku

27. července 2013 v 21:56 | Hanyuu-hime |  The Girl Who Lived
Ó, Ufeso, ty božský elektrický spotřebiči, jenž mě stále drží při životě, ač třeba jen ve vegetativním stavu. Vzdávám ti svůj hold a postavím svatyni... Až se znovu vzchopím, což bude až někdy v době, kdy napadne první sníh.

den osmnáctý - Kniha, která mě zklamala

27. července 2013 v 17:00 | Hanyuu-hime |  30 Day Book Meme
Zrovna je krásných 16:16 a já se teprve teď rozhodla, co sem dám za knihu. Kdyby mi Kelly před chvílí nenapsala, asi bych byla bez článku, protože jsem vůbec neměla pojem o čase. Takový ochrápaný den, kdy se nezmůžu na nic, než na to, abych se válela s knížkou nebo u filmu/seriálu... a ono se po mně chce, abych napsala příspěvek do challenge, kterou teď už neskrývaně nenávidím :D

den sedmnáctý - Úryvek z oblíbené knihy

26. července 2013 v 17:00 | Hanyuu-hime |  30 Day Book Meme
Z toho důvodu, že tu teď předpřipravuji dobrých 5 článků do této rubriky najednou, nenávidím to ještě víc než předtím. Navíc s tímhle zadáním byla vážně hrozná fuška. Vůbec jsem nevěděla, co sem dát. Ale jak už to tak bývá, na něco jsem přišla.

Stále simíkujeme

25. července 2013 v 23:22 | Hanyuu-hime |  The Girl Who Lived
Změnilo se to tady v doupě sims 3 pařičů. Jedna sedí u noťasu, opodál v rohu hraje druhá. Za normálních okolností by mě to už dávno přešlo. Včera už mě to dokonce vůbec nebavilo a postupně to nadšení opadalo.
Jenže s ránem to přišlo nanovo a jak v tom jedeme s Luci obě, nějak se do té euforie přivádíme navzájem.

(Až zjistí, že jsem vystavila veřejnosti fotku, kde sedí u počítače s ručníkem na hlavě, asi na mě sešle hned několik smrtících kleteb :D)

Když hrajeme obě ve stejný čas, v jednom kuse si vyměňujeme poznatky z našich her a najednou je to zase o stupínek zábavnější. Věřím, že nás to rychle přejde... Vážně v to hrozně doufám, protože takhle to nejde, ale vzniklo pár perel, o které bych se tu s vámi zase chtěla podělit.

den šestnáctý - Oblíbená knižní hrdinka

25. července 2013 v 17:00 | Hanyuu-hime |  30 Day Book Meme
Ahahaha, dovolte, abych se zasmála. Doopravdy mám vybrat oblíbenou knižní hrdinku? Já, která je všechny tak strašně nesnáší?
Dobře tedy. Něco vyberu, ale zabrouzdám mezi postavy vedlejší, protože ženský charakter, který by byl v hlavní roli a měla bych ho vyloženě ráda, ten prostě neexistuje.

Bellík, postcrossing a tak vůbec

25. července 2013 v 11:37 | Hanyuu-hime |  The Girl Who Lived
Opět mě přepadla chuť napsat nějaký ten obyčejný zápis do deníčku, i když se nestalo nic, co by samotné za ten článek vůbec stálo.
Spíš bych se jen ráda ozvala, než budu muset zase sepisovat ten úmorný článek do 30 Day Book Meme...

Čím začneme?
Třeba mou úchylkou do focení sebe sama... Jo, vážně ráda se fotím, i když vypadám jako idiot, protože se přes léto jen málokdy nalíčím. Vážně mě to nebaví, takže když už jsem jen doma, neobtěžuji se tím.
Fotila jsem se s Bellatrix, naším Belíkem rozkošným, který se neustále tváří jako prdel. Ono je hrozně těžké se s ní vůbec nějak vyfotit, aby to nebyla jen máznutá šmouha a když už se zadaří, kvalitou ta fotka opravdu neoplývá :D

den patnáctý - Oblíbený knižní hrdina

24. července 2013 v 17:00 | Hanyuu-hime |  30 Day Book Meme
Prosím, zastavte to!! Já už nemůžu dál, tohle zdlouhavé meme mě zabije, opravdu, zabije mě!! Já vážně nemůžu!!!
A ono to po mně ještě chce, abych vybrala oblíbeného knižního hrdinu...no to nemůže být myšleno vážně!
Doporučuji: