Jeden den na Advíku

1. srpna 2014 v 11:47 | Hanyuu-hime |  Společné akce všech nemudlů
Po loňské zkušnosti se zdlouhavým a místy pekelně nudným Advíkem, jsem se rozhodla, nejezdit na celou akci, ale podívat se na ni jen na jeden den. A to ani ne kvůli akci samotné, jako kvůli lidem, kteří tam byli. Bylo to fajn, ale nedokážu si představit, jak bych tam strávila všechny 4 dny, i přesto, že parta lidí, za kterou tam jezdím, je skvělá.

A jak to tedy probíhalo?


Vstávání v šest nebylo nic šíleného, dokonce se mi z postele lezlo lépe, než když chrnění táhnu třeba do devíti... Přípravy nebyly nijak velkolepé, všechno probíhalo v naprosté pohodě a nikdo kvůli ničemu neplašil a nádherně se vše stihlo.
Při cestě na vlak jsme s Luci potkaly sousedy, kteří z nějakého neznámého důvodu pobíhali po silnici, takže na nás divně zírali, což už je tu zvykem, když se vyráží na nějaký ten con.
Ani jsme se nenadály a seděly jsme ve vlaku směr Praha, kde jsme si po chvilce strávené v uličce, dokonce i sedly. Kupéčko tedy prázdné nebylo, seděl tam nějaký pár, který se střídavě ocumlával a pak spal, a u okna ještě nějaká divná ženská. Její neučesané vlasy a nohy inspirované yettim jenom podtrhovaly to, že je pravděpodobně magor, jelikož si při koukaní z okna povídala sama se sebou. Ale i tu cestu jsme přežily, na nádraží koupily lístky na metro a mířily směr Háje, kde už nás čekala Kelly.
Vylezly jsme ale druhou stranou, takže jsme si trošku zašly, přičemž jsme rovnou vyděsili nějakého kluka, který telefonoval a mou poznámku k Luci si vyložil tak, že je na něj, tudíž se hned omlouval za něco, za co se ani omlouvat nemusel, protože jsem prostě nemluvila na něj.

Dorazily jsme a spatřily Kelly. Společně jsme se vydaly koupit si vstupenky a následně pak počkat na zbytek, který už na Advíku byl. Volala jsem tedy Liz. Dozvěděla jsem se, že stále ještě kempí nahoře a dokonce ani nejsou oblečení... chcípáci líní! :D
Koukly jsme proto po pár stáncích na všechny ty předražené věci, které tam nabízeli, něco chvíli obdivovaly, než konečně sešla Liz i zbytek dolů. Společně se potom šlo posedět do jídelny, kde bylo ještě pár dalších lidí.

Jelikož bylo vedro, řekly jsme si s holkama, že si na chvíli sedneme venku ve stínu. Najít ten stín ale byla docela fuška, protože většina těch dobrých míst byla nonstop obsazená. Ale něco k sezení jsme našly a taky vyfotily pár společných fotek, než jsme se opět sebraly a šly zase zpátky dovnitř.
Chození tam a zpátky byla prakticky veškerá náplň našeho dne. Všude bylo vedro, takže se chodilo pořád střídavě ven a dovnitř, přičemž jsme se vždycky s někým sčuchly a někoho následně ztratily.

Vcelku to byl opravdu fajn den. Potkala jsem lidi, se kterými jsem se už dlouho neviděla. Mezi nimi byl i gigantický Max, který nám umožnil vyfotit naprosto dokonalé selfie z výšky větší než dva metry... No, kdo něco takového může říct? Na chvilku jsem si zahrála nějakou tu hru... Dokonce viděla i něco z přednášek, kvůli kterým jsem tam ale nebyla. Program mě už nějakou dobu moc nezajímá a podle toho to taky dopadlo. Přednáška, na které jsme tvrdli kvůli tomu, že jsme chtěli vidět Torena s Ikym a někdo vymyslel, že se tam potom nedostanem, byla příšerná a rovnou na umření.
V jídelně jsme si zahráli kenta s Lízinými Potterovskými kartami a chvílemi dělali kravny po venku. Ale stejně jsem ráda, že jsem po tom jednom stráveném dni na Advíku mohla jet domů, protože právě ten jeden den bohatě stačil.

Na nádraží jsme se znovu sešly s Kelly, která v průběhu Advíku odešla za kamarádkou. Všechny tři jsme následně jely k nám, abychom prožily další debilní týden plný šíleností.
 


Komentáře

1 Lussy Vitt | Web | 1. srpna 2014 v 20:35 | Reagovat

Ta Vaše parta vypadá naprosto úžasně. :) Docela ti tu návštěvu Adviku závidím. Taky jsem se tam měla potkat tenhle rok se skupinkou lidí, ale bohužel to nevyšlo.

2 Borůvka | Web | 2. srpna 2014 v 4:54 | Reagovat

Advík je jedna z věcí, kterou závistivě  sleduju z dáli. :-D

3 Pet | Web | 5. srpna 2014 v 19:00 | Reagovat

Ona ještě neumřela! :-D Byl to nezvyk takovou "dobu" tu od tebe nevidět článek z tvého každodenního života. :-)

Každopádně to vypadá, že si léto pěkně užíváte. Tak jen tak dál, ať tu máme my líné lemry co číst! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama