Šílenci z Bradavic: Skvělá koupě

3. srpna 2014 v 13:05 | Hanyuu-hime |  Společné akce všech nemudlů
Jak moc skvělá ona zmiňovaná koupě byla, to jsme zjistily až o den později, přesto nám to mohlo být alespoň částečně jasné už předem v obchodě. Byl to ale týden vyloženě zraňující, ve kterém jsem si stihla propíchnout palec, rozříznout dlaň, Kelly si zvládla málem vyrvat kotník z pantů a rozřezat si ruku na maděru (ne, to přeháním :D) a Luci s sebou přes pole táhla dobrého půl kilometru mrtvolu... Proto se ona psychická újma vyrovnala s tou fyzickou, tudíž je všechno v naprostém normálu.


Protože Luci se v pondělí potřebovala ukázat u zubaře, aby jí tam přivítala nasraná sestřička, kterou vytočil pacient, vykládající o tom, jak vstával ve dvanáct... Aneb závist hýbe světem... a zubař jí potom vyrval celou spodní řadu zubů, jelo se do Přelouče.
Nejprve jsme se podívaly k jedněm vietnamcům, kde jsme nekoupily prakticky nic, až na pár gumiček do vlasů a hrnků na kafe. Těch není nikdy dost, i když už to není kam dávat. Následně jsme se přesunuly do čekárny k zubaři, kde jsme s Luci dobu čekaly. Než ji posadili na křeslo smrti, trvalo jim to o pět minut víc, než mělo! Za to by potřebovali nějaký postih. :D Já a Kelly jsme tedy potom v čekárně osaměly a čekaly, než se ze dveří opět vyhrne naše zmijozelská spolužačky, nyní už však bez zubů.
Kvůli příšerné bolesti ze ztráty poloviny zubů a rozbolavelé dásni, ze které teklo krve jako z vola, zašly jsme na zmrzlinu, která smrtelné bebí trochu utišila, ačkoli v kopečku jogurtové zmrzliny sem tam zůstal nějaký ten nevytržený zub, kterýžto vypadl samovolně, pravděpodobně z toho, jak do nich bylo mláceno kladivem.
Po posezení u zmrzliny, kde běhalo vyžrané dítě a málem skočilo do fontány, jenže před touto radostou událostí ho uchránila jeho matka, která po něm skočila, jsme se sebraly a vypadly z toho divného místa. Kromě vyžraných dětí tam běhaly i děti mexické, co zrovna přijely se svou českou matinkou a byly nuceny poslouchat její klevetení s kamarádkou ještě vyžranější, než kluk skákající do fontány. Její prsa, která dávala na odiv celému světu při kojení všem na očích, totiž byla velká jako moje hlava...

Návštěva obchodu s levnými DVD nám byla osudná, jelikož jsme si tam za dvanáct korun koupily horor. A přesně to byla ta skvělá koupě, jenž dala název dnešnímu článku. Mimo toho příšerného filmu máme ale i moc roztomilé propisky s motivy z animovaných pohádek.
Pokračovaly jsme k dalším vietnamcům, kde jsme koupily nějaká trička a ještě něco, bohužel už si nepamatuju, co to přesně bylo. Jsem ráda, že si vůbec vzpomenu na to, co bylo který den.

Po příjezdu domů jsme se koukaly na film... Dá-li se tomu vůbec tak říkat, jelikož to byla parodie na Paranormal Activity stejného ražení, jako je třeba Scary Movie. Venku ale pršelo, takže jsme byly převážně zalezlé doma a válely se. Na detaily si už moc nevzpomenu, jelikož se mi to opravdu slévá všechno do jednoho.
 


Komentáře

1 Kelly | Web | 3. srpna 2014 v 13:39 | Reagovat

Co to říkáš? Mistr Loutkář byla náhodou úplně boží koupě, tobě se snad ten film nelíbil? :-D  :-D

2 Ailin | Web | 3. srpna 2014 v 20:30 | Reagovat

Lituji Luci. Ale tak snad jste si zbytek dne hezky užily, což určitě ano :-)

3 Luci Lestrange | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 1:41 | Reagovat

[2]: Nemusíš, mně návštěva zubaře nikdy nevadila. :) Spíš mě štvalo to, že jsem tam musela asi čtyřikrát po sobě, vstávat kvůli tomu brzo byla otrava. :-D
To, co tam popisovala ta krůtí sestra byl zřejmě pokus o debilní vtip, ten zub mě ani trochu nebolel. Hano, Hano... -_- :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama