The Sims 4 - Stavba veteriny + domku

6. srpna 2018 v 8:36 | Atheira |  Hraju The Sims
Stavění mě nějak chytlo a já měla velké nutkání postavit si tu veterinární ordinaci s rodinným domkem, kterou jsem v záchvěvu simíkovské nálady potkané loňského roku zrealizovat nestihla. Mezitím mě o hru opustil zájem totiž úplně, takže se k tomu dostávám až nyní, kdy mě to zase na chvilku začalo bavit.

Video je mnohem kratší než to předchozí. Myslím, že je i zase o něco povedenější a prostě lepší. A třeba je to jen můj mylný dojem, přesto jsem z toho výtvoru měla docela radost.Ještě mám v záloze jeden dům, který jsem dokončila ještě před tímto, jenže video jsem ještě sestříhat nestihla. Ta klinika mě prostě bavila a lákala mnohem víc.

Konečný výtvor je možné si stáhnout v galerii. Hledejte buď přímo Sandy Vet (originální název, strašně, žejo? :DDD) nebo #veterinaryclinic
Není jich tam pod tím hashtagem zrovna moc, takže se tam dá najít s přehledem. A kdyby náhodou, hledejte přezdívku Hanyuu-hime.


 


Komentáře

1 Kvurča | 6. srpna 2018 v 10:49 | Reagovat

Hano, tebe se tak strašně dobře poslouchá! Mám hned chuť si tu hru znovu zahrát.

2 Charlie | Web | 6. srpna 2018 v 13:14 | Reagovat

S tím hraním/nehraním simíků to mám úplně stejně a musím říct, že i když mám tenhle datadisk, tam žádná moje rodinka ještě veterinární kliniku nevlastnila.

3 Keiji | Web | 8. srpna 2018 v 7:48 | Reagovat

Tak mě napadá, že když oni tam prakticky nebydlí (protože je to obecný pozemek), netáhne je to třeba aby prostě pořád jezdili samovolně "domů" ? Já teda ty novější díly nehrála, takže nevím jak moc se tyhle věci změnily.
Ale veterinu jsem ve hře takhle podrobně rozpracovnou fakt nezažila a vypadá to super, docela ráda bych si to i zahrála. :D Chytá mě z tebe ta chuť. :D
A tvá veterina vypadá fakt super realisticky! Dokonce i útulně. :)) ("Dokonce", protože žádné ordinace tak nejsem moc schopna nazývat útulnými nebo příjemnými... :D)

4 Atheira | Web | 8. srpna 2018 v 9:38 | Reagovat

[3]: Já jsem si ji pak při hraní ještě malinko rozšířila. Do té poslední místnosti jsem přidala ještě jeden vyšetřovací pult, aby se toho stihlo víc v kratším čase.

On to není úplně obecní pozemek. Veterina je samostatný druh pozemku, a tak funguje i trochu jinak. Když tam ti simíci, co ji vlastní, mají k dispozici všechno, co potřebují k životu, nejezdí domů a ani nijak nevyjadřují potřebu tam jet. Automaticky chodí spát do tam přístupné postele, vaří si na místě v té dostupné kuchyni a tak. Prostě tam normálně žijí s tím, že tam jen oficiálně nejsou doma a je to jen jejich pracoviště. Můžou tam setrvávat i potom, co zavřou ordinaci. Na druhou stranu, pokud mají dostatečně kompetentní zaměstnance, nemusí se tam zdržovat, jen občas kontrolovat, co se tam děje. Ale já chtěla, aby ti moji simíci byli veterináři, ne jenom zaměstnavatelé.

Tahle stavba mě hodně bavila. Ještě si chci odbýt takovou tu velkou, ne takhle osobní kliniku. Nějakýho giganta, kam bych reálně nikdy nešla, ale do hry se mi to možná bude hodit, pokud mě bude ta rodina dál bavit. Už teď mají ohromný nápor a do čekárny se to nevejde. :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaDoporučuji: