30 Day Movie Meme

den třicátý - Nejoblíbenější film vůbec

7. července 2013 v 19:00 | Hanyuu-hime
A je to tady! Úplně poslední den a s ním můj nejoblíbenější film ze všech nejoblíbenějších, ten, který mám nejradši na světě... jahahaaa ... a zabít mě nechcete? :D

den devětadvacátý - Film mého dětství

6. července 2013 v 19:00 | Hanyuu-hime
Tohle téma jsem tu už kdysi rozebírala a vypsala některé z filmů, jenž provázely mé dětství. Ono jich bylo opravdu poměrně dost a mezi ty, které jsem si pouštěla téměř denně patřil např. Nekonečný přiběh, Neuvěřitelná cesta, Střihoruký Edward, dále jsem třeba milovala Gremliny, E.T. a mnohé další... Jenže na všechny už tu někdy došlo, i když třeba jen jako malá zmínka.
Vybrala jsem proto takový film, který jsem hltala prakticky každý druhý den, až jsem ho znala nazpaměť, ale moc jsem tu o něm ještě nemluvila.

den osmadvacátý - Film od oblíbeného režiséra

5. července 2013 v 11:15 | Hanyuu-hime
Nejdřív jsem tu měla něco úplně jiného, než jsem teď vybrala. Napadlo mě totiž, že tohohle řežiséra, který tu teď stejně nakonec je, protože jsem si nemohla pomoct, bude každý čekat, tak sem hodím něco jiného. Jenže to nešlo, protože tenhle je prostě stokrát lepší. Abych od některého z režisérů měla ráda prakticky každý film, který nám, šíleným divákům předhodí, to se u každého nestává a zvládne to jen jeden režisérský bůh.
Pak už jen zbývalo sebrat jeho filmy a náhodně některý vybrat, protože jsem nevěděla, který bych sem měla dát... jako už obvykle.

den sedmadvacátý - Film, který bych ráda viděla v kině

4. července 2013 v 19:00 | Hanyuu-hime
Těch filmů, které bych sem mohla zařadit je opět trochu víc. Někdy na některý film prostě zrovna nikdo do kina jít nechtěl, jindy jsem to nějak nestíhala nebo neměla na kino ani trochu náladu... Důvody jsou různé, ale pár kousků, na které bych se v tom kině ráda podívala, tu je.
Vybrala jsem z nich ale jeden horor, který by v kino sále určitě působil ještě lépe než doma u počítače.

den šestadvacátý - Film, který se mi líbí, ale ostatním ne

3. července 2013 v 19:00 | Hanyuu-hime
Pokaždé, když něco sleduju nebo čtu, snažím se neohlížet se na to, co říkají ostatní a vyvarovat se veškerým předsudkům ze strany druhých. Někdy to ale nejde tak jednoduše, a tak občas od něčeho očekávám až moc, když se to lidem opravdu hodně líbí. Jindy si naopak o něčem, jen díky názorům ostatních, myslím, že to bude nic moc a zjistím opak.

Ať je to tak či onak, je mi ve výsledku úplně jedno, jak se ta daná věc líbila někomu jinému. Vždycky usoudím podle svého a nějaké bezvýznamé tlachy jakéhosi cizího, rádoby strašně chystrého uživatele z csfd jsou mi někde.
Pro dnešek jsem vybrala právě jeden takový film, který se moc dobrému hodnocení netěší, ale mně se i přesto líbí.

den pětadvacátý - Film, u kterého jsem se opravdu nasmála

2. července 2013 v 18:30 | Hanyuu-hime
Po zběsilém běhání po lese jsem tu, živá a zdravá. Hledala jsem psa, který najednou zmizel a ne a ne se objevit. Naštěstí všechno dobře dopadlo a pes se našel. Teď jen vyvstává otázka, jestli já našla jeho nebo on mě, najednou jsme se prostě nějak potkali :D

Ale teď film, u kterého jsem se nasmála.
Takových je sice docela dost, ale na mysl mi přišel zrovna tenhle jeden, takže ho sem musím dát, když už se mi takhle hezky vybavil.

den čtyřiadvacátý - Ten úžasný nápad, který ještě nebyl natočen

1. července 2013 v 18:20 | Hanyuu-hime
Při zjištění, jaká hrůza se koná u dvacátého čtvrtého dne, následovalo nejdřív zděšení a přemýšlení o tom, jestli si ze mě autor meme opět nedělá prdel.
Ono je těžké přijít s něčím, co ještě nebylo a hodně věcí si je nakonec hrozně moc podobných. Pak mě z čista jasna osvítilo světlo boží a v hlavě se mi vyrojil jeden úžasný nápad, o který bych nestála jen já, ale další hromada šílenců.

den třiadvacátý - Oblíbený animovaný film

30. června 2013 v 19:05 | Hanyuu-hime
Animované filmy já ráda, o to složitější bylo, vybrat jen jeden oblíbený. Hrozně dlouho jsem se rozmýšlela mezi dvěma filmy, nakonec jsem se ale dopracovala ke konečné volbě, se kterou jsem vlastně spokojená a říkám si, že přesně tohle je ten můj oblíbený animák.

den dvaadvacátý - Oblíbený dokument

29. června 2013 v 18:00 | Hanyuu-hime
Myslela jsem si, že den s číslem 22 bude jedním z nejhorších, protože jsem si v jednu chvíli nebyla schopna vybavit jediný dokument, který bych považovala za oblíbený.
Viděla jsem jich dost. Převážně jako dítě se na mém ranním 'sledovacím programu' objevovaly veškeré přirodopisné dokumenty a pořady o vesmíru... Jenže těžko už si vzpomenu, co všechno jsem to tehdy viděla a nějaký z dokumentů, který by byl vyloženě oblíbený bych mezi nimi asi nenašla.

Jenže pak jsem si uvědomila, že jeden znám. A hodně se mi líbí... Nějak mi to v jednu chvíli vypadlo a vůbec jsem ho mezi ty viděné dokumenty nezařadila :D

den jednadvacátý - Oblíbený akční film

28. června 2013 v 19:00 | Hanyuu-hime
Že vyberu nějaký klasický akčňák, kde jeden trotl pobíhá za druhým s bouchačkou v ruce, to ode mě opravdu nečekejte. Ale zároveň se také nedočkáte mého klasické kňourání o tom, jak nejde tohle a nejde tamto, jelikož pro dnešní den mám jasného favorita od chvíle, kdy jsem se do meme pustila.
 
 

Reklama