Desetiminutovka

Desetiminutovka 03

8. července 2017 v 14:53 | Atheira
Když potkani nečtou a tvrdí, že to tak je, ba dokonce, že to skutečně umí... Když mluví o knihách, které neznají. Když jsou to hysterky vztahovačné...

Desetiminutovka 02

11. června 2017 v 10:36 | Atheira
Má to být jaksi nepředvídatelný a bez předně daných osnov, tak vám k tomu nic neřeknu.

Snad jen to, že jsem se tak moc snažila vejít do deseti minut, až jsem z toho řekla jen půlku oproti tomu, co jsem chtěla zmínit. Ale co už, stalo se... Všechno už vzít zpět nemůžu, tak aspoň vím, co bude chtít ještě vychytat pro příště.

Hokus pokus

4. června 2017 v 14:27 | Atheira
Napadla mě jedna věc, možná dost hloupá. Nechala jsem se jí ale docela pohltit a nešlo to jinak, musela jsem to alespoň vyzkoušet.
Jedná se o video rubriku, kterou bych ráda po letech na blogu znovu rozjela. Jenže neměla jsem ještě úplně ucelenou představu provedení, přesto jsem měla obrovské, ale opravdu obrovské nutkání jít točit pokud možno co nejdřív.

A tak jsem se do toho dala. Měla jsem představu udělat nepravidelný projekt s názvem Desetiminutovka, kam bych přispívala videa - přibližně desetiminutová, jak s podivem, vzhledem k názvu, že? Kde bych se věnovala aktualitám především kolem knížek, filmů, seriálů (ne nově vycházejícím, ale těm, co jsem četla, viděla atd.) Jelikož ale není vždycky posvícení, kdybych byla odkázaná jen na četbu, asi bych toho moc nevytvořila, nakonec jsem si řekla, že by mé desetiminutové videové kecání mohlo nakonec být jen takovým obyč vlogem s tipy ne vždycky pouze na četbu, ale takový nepředvídatelný mišmaš a smršť všeho možného - vzhledem k délce to asi ani jinak nepůjde.

 
 

Reklama