Fandomové žvásty

Pubertální hudební peklo

13. dubna 2018 v 8:55 | Atheira
Tolik lidí mého věku už si otevřeně stěžovalo na to, jak dnešní hudba není hudba, jak puberťáci a děcka poslouchají čím dál větší srance a jak jde celý hudební průmysl do háje, až jsem z toho nabyla dojmu, že na tom možná něco bude. Omyl! Není to tak.
Co si tak vzpomínám, největší tragédie se týkala hudebního vkusu děvčat... Nemůžu sice tvrdit, že kluci by všichni do jednoho byli hudební gurmáni, ale veskrze poslouchali poslouchatelné (teď vynechme teplýho kámoše, co s náma pařil na Cascadu...).
Jistě, kapel, zpěváků a hlavně písní bylo plno, všechny se postupem času nestaly vzpomínkou na dobu temna. Milovala jsem Simple plan, se kterými jsem pořád docela v pohodě, i když už to dávno není má milovaná kapela. Frčeli Linkini i 30 Seconds to Mars, svět zbožňoval My Chemical Romance a... Poslouchaly jsme Tokio Hotel!

Nedávno se takhle udál jeden večer, vzpomínkový, hudební. Důvod, který zapříčinil, že se to celé vyvrbilo tímhle směrem, ten už si nepamatuji úplně přesně, ale možná to bylo probírání se covery na youtube, kde se nabízelo ohromné množství variací na písničky z muzikálu The Greatest Showman. Rewrite the Stars je na youtube hodně přezpívávaná písnička, leč málokterý mužský vokál zní prostě jako chlap. A skutečně, oproti většině právě i Zac feferon zní jako testosteron sám.

A tak se stalo, že youtube vyhodilo muzikál jiný. Muzikál telecích let mých i všech stejně pubertálních kamarádek.

Mor zvaný Mrzimor

28. března 2018 v 20:30 | Atheira
Trochu vážně na téma, který není vůbec vážný. Aneb nefanoušci Harryho Pottera, jestli mi chcete tvrdit, že řeším hlouposti, radši sem ani nechoďte. Tohle je téma pro zapálený potterheady, nic mudlovskýho... A pokud si to i tak budete chtít přečíst. Berte to prostě jako fanouškovskou věc. Ne globální problém planety Země, prosím. :D
___
Mrzimor... Všechno božstvo i nadpřirozené všelicos ví, že to není moje kolej a nemohla by být ani v paralelním světě paralelního světa od paralelního světa tohohle světa. Přesto mi leží na srdci taková maličkost. Takovej virus kličkující po internetu, rozmáhající se nějak víc než mi přijde ještě normální.

A může za to Mlok. Ne ten flekatej. Myslím toho s těma zvířátkama.
Člověk by se až divil, jak se všichni jakofanoušci začali čmelákoidně zbarvovat jen chvíli po tom, co se v kinech objevil týpek s kufrem narvaným zvířatama...

 
 

ReklamaDoporučuji: