Filmové recenze

Evidence

4. srpna 2012 v 18:58 | Hanyuu-hime

Evidence

Horor
USA
2011
79 min.

O filmu:

Parta přátel vyrazí kempovat do lesa, s sebou mají alkohol pro rozproudění zábavy a také kameru, na kterou se chystají natočit dokument.
Všechno probíhá docela normálně dokud nezaslechnou v noci podivné zvuky, které nejdou přiřadit žádnému zvířeti, které by v místech, kde kempují, mohlo žít.


Oni přicházejí

9. července 2012 v 18:20 | Hanyuu-hime

Oni přicházejí (They)


Horor
2002
USA
89 min.

O filmu:

Julia je šťastná mladá dívka. Má přítele, byt, dokonale nastartovanou kariéru psycholožky. Všechno vypadá, že si bude žít klidný život.
Avšak jako malá trpěla Julia nočními děsy, které jí připomene setkání s jejím kamarádem.
Její strach, kterým trpěla v dětství, se vrací a vše vypadá stejně tak skutečné, jako kdysi...

Cecilie

5. července 2012 v 16:02 | Hanyuu-hime

Cecilie

Horor/Thriller
Dánsko
2007
93 min.

O filmu:

Cecilie a Mads, manželé, se přestěhují do nového domu a možná se snaží i o nový začátek. Cecilie po dvouleté pauze, která byla způsobena mnoha jejími problémy, znovu nastupuje jako učitelka.
Údajně totiž byla znásilněna, bohužel pro ni, o tomto činu nejsou žádné důkazy.
Od té doby ji doprovází noční můry o záhadné Camille... Když se problémy začínají znovu stupňovat, vezme Mads svou manželku na psychiatrii, kde s pomocí doktora objevují souvislosti s krutou minulostí.

Re-cycle

3. července 2012 v 11:58 | Hanyuu-hime

Re-cycle

Horor
Hong Kong/Thajsko
2006
108 min.

O filmu:

Horor s podtitulkem - "vstupte do říše mrtvých" je příběhem o mladé spisovatelce, která napsala tři bestsellery o lásce inspirované vztahem se svým bývalým přítelem.
Kniha, kterou chystá, má ale naprosto jiný žánr. Příběh s názvem Re-cyklace má být hororem o říši mrtvých.
Hned potom, co se pustí do psaní se ale v jejím bytě začnou dít podivné věci...

Nebojte se tmy

1. července 2012 v 11:53 | Hanyuu-hime

Nebojte se tmy

Don't Be Afraid of the Dark

Horor
USA/Austrálie/Mexiko
2010
99 min.

O filmu:

Bojíte se tmy? Ne? Začnete!
Slibuje horor o malé holčičce Sally, která se od matky přestěhuje ke svému otci a jeho přítelkyni.
Nestěhuje se ale jen tak někam, možná už všichni tušíte, že nový dům, do kterého se stěhuje nebude obyčejný rodinný domek se zahradou. Půjde totiž o honosné sídlo s utajenou minulostí.
Chvíli po nastěhování totiž Sally objevuje sklep, který byl dosud bezpečně utajen. Celá rodina se se zvědavým očekáváním dostane dovnitř, prohledává jeho tajemství a objeví zapečetěný krb, který nikdy neměl být otevřen.

Rozděleni vteřinami

13. března 2012 v 13:29 | Hanyuu-hime

Seconds Apart

Horor/Thriller
USA
2011
89 min.


Dvojčata Seth a Jonah jsou obdařeni schopností telepatie, kterou neváhají použít ke zlovolné manipulaci se svým okolím. Poté, co ji využijí k likvidaci svých spolužáků a stanou se tak podezřelými z jejich vražd, začne se jim jejich schopnost vymykat kontrole a nakonec je poštve i proti sobě.

Zdroj obrázku a textu k filmu: csfd.cz

Žena v černém

11. března 2012 v 13:15 | Hanyuu-hime

Žena v černém (the Woman in Black)

Horor
Velká Británie/Kanada/Švédsko
2012
92 min.

O filmu:
Klasický duchařský příběh vypráví příběh Arthura Kippse, který musí za prací odcestovat do odlehlé vesnice a vyřídit pozůstalost týkající se rezidence Eel Marsh House. Arthur je v tomto starém sídle zcela sám a postupně začne odhalovat děsivá tajemství. Jenže to není vše. Ve vesnici začnou za podivných okolností umírat děti.

Paranormal activity

8. prosince 2011 v 11:15 | Hanyuu-hime
Prohrabávám se tak blogem a všimla jsem si, že mi ve filmových recenzích chybí paranormal activity 1 a 2... Docela mi to zkazilo plány v nejbližší době napsat recenzi na trojku, takže nejdřív se musím vrhnout na dva předchozí díly.
Nepochybuji o tom, že tento film většina z vás už dávno zná, ale na uveřejnění názoru není nikdy příliš pozdě ne?

Paranormal activity

Horor
USA
2007
82 min.

Obsah:

Poté, co se mladý pár přestěhoval do domu na předměstí, jsou stále více zneklidněni přítomností někoho či něčeho, co může, ale nemusí být démonické. Každopádně nejaktivnější je to uprostřed noci, zvláště když dvojice spí…
V tomto hororovém příběhu plném nadpřirozena se strašidelný dům nikterak netají, že není spokojen se svými novými nájemníky. Katie a Micah se právě přistěhovali do svého nového domova v San Diegu v Kalifornii. Katie se zajímá o paranormální jevy a je přesvědčená, že ji zlí duchové pronásledují již od dětství. Micah je k podobným teoriím skeptický. Nicméně poté, co v domě stráví několik bezesných nocí, jelikož se odevšad ozývají podivné zvuky a dějí se opravdu zvláštní věci, začne Micah věřit Katiinu tvrzení, že je pronásleduje nějaký duch. Pár se obrátí na specialistu v tomto oboru, ten jim však neumí pomoci. A tak se Micah rozhodne vzít to do rukou sám a v domě rozmístí videokamery. Dvojice si také připraví speciální desku, skrze kterou se lidé snaží komunikovat s duchy, jenže netuší, že tento postup duchy hluboce uráží…

Grave encounters

5. listopadu 2011 v 11:12 | Hanyuu-hime

Grave encounters

Horor
Kanada
2011
92 min.

O filmu:

Lance Preston a jeho skupina "Grave Encounters" natáčí jednu z epizod reality show o lovení důchů v opuštěné Collingwoodské psychiatrii, kde se dlouhá léta objevují nevysvětlitelné úkazy.
Skupina se nechá zamknout uvnitř budovy a dá se do vyšetřování. Brzy však zjistí, že uvnitř opravdu něco je a nedovolí jim to odejít.
Členové týmu, ztraceni v nekonečném bludišti chodeb, postupně odhalují temnou minulost psychiatrické léčebny...

Poslední premiéra

23. října 2011 v 19:55 | Hanyuu-hime
Poslední premiéra
(Coming soon)

Žánr: Horor/Thriller
Země: Thajsko
Délka: 95 min.
Rok: 2008

Obsah:

Jaké scény filmů Vás děsí nejvíce? Duchové, kteří se plíží za hlavním hrdinou? Když zjistíte, že duch byl sám hlavní hrdina? Ale nejhorší je zjištění, že když přijdete domů z kina, zažíváte stejné věci jako hrdina filmu, který jste právě viděli. Tento film Vás bude děsit již od okamžiku, kdy vstoupíte do kina. Horor, který jste viděli, se přihodí i Vám

Zdroj obrázku a textu ( ↑ ) - www.csfd.cz

 
 

Reklama
Reklama
Doporučuji: