Filmové recenze

Insidious

22. října 2011 v 10:07 | Hanyuu-hime

Insidious

Horor
USA
2010
103 min.


O filmu:

Jsou místa kam nepatříme, ale bezděky se tam dostaneme. Film vypráví o mladé rodině a jejich synovi, který po svém otci nevědomky zdědil jistou velice zvláštní schopnost, tato schopnost se nazývá astrální projekce. Je to schopnost opustit své fyzické tělo a cestovat na jiná místa v astrální (duševní) formě. Chlapec již cestuje dlouho a dostává se tam, kam by se žádný člověk nikdy dostat neměl. Zatímco je jeho fyzická schránka posedlá zlými duchy, duševní je uvězněna v jiné dimenzi.

Zdroj obrázku a textu k filmu - csfd.cz

Oko 3

2. července 2011 v 19:19 | Hanyuu-hime


Oko 3

Gin gwai 10

Horor/Komedie
Hong Kong/ Thajsko
2005
81 min

Obsah:

O našem světě existuje mnoho teorií, například, že rozhodně není jediný. Že naše existence je jen křižovatka pro další známé i neznámé dimenze. Zpíváme si melodie, které jsme nikdy neslyšeli. Vidíme věci, které ostatní nevidí...Většina z nás to ignoruje, ale stále jsou mezi námi tací, kteří na této podněty reagují a riskují vše, i svůj život, aby odhalili pravdu.

Hněv duší

23. června 2011 v 17:53 | Hanyuu-hime

Hněv duší

Dead birds

Horor/Thriller/Western
USA
2004
87 min

Obsah:

Skupina zlodějů, která je na útěku po přepadení banky, najde útočiště v opuštěném domě.
Zatím nemají tušení, jaké zlo zdánlivě pustý dům skrývá. Blíží se noc, venku zuří bouře, ale to není nic oproti tomu, co se začíná dít vevnitř. Probouzí se strašlivé zlo uvězněné ve stěnách domu. Členům skupiny se začínají postupně zjevovat obrazy zmrzačených těl, která jsou výjevem hrůzných činů, jež se zde odehrály. Strach ve skupině narůstá a její členové jsou na sobě závislí čím dál víc...

Obrázek a obsah: csfd.cz

Oko 2

21. června 2011 v 8:21 | Hanyuu-hime

Oko 2

Gin gwai 2

Žánr: Horor/drama
Země: Hong Kong/ Thajsko
Délka: 90 min
Rok: 2004

Obsah:

Joey se probere ze spánku po lécích, které jí byly dány po výplachu žaludku. Jen o vlas unikla smrti, během hlubokého spánku viděla kolem sebe duchy mrtvých lidí, kteří ji doprovázeli v jejích nejtemnějších minutách. Joey se rozhodne pro zcela nový život, kdy už nechce takovou zkušenost znovu zažít a zároveň se rozhodne ukončit svou epizodu se Samem. Avšak krátce po pro-puštění z nemocnice zjistí, že je těhotná. Nejen že je neustále ve stresu z myšlenky na potrat, ale také ji neustále trápí pocit, že ji sleduje tajemná postava. Jednou se však setkají tváří v tvář na vlakovém nástupišti

Zdroj obrázku a textu k filmu : csfd.cz

Pomsta ze záhrobí

17. června 2011 v 20:31 | Hanyuu-hime


Pomsta ze záhrobí
Gonger- Das Böse vergisst nie

Horor/Mysteriózní/Thriller
Německo
2008
94 min.


Obsah:

Philipp je od svých osmi let sirotek. Po dvaceti letech se znovu vrací do své rodné vísky, aby převzal a prodal dědictví po svém nenáviděném předkovi. Jakmile se však ocitne v místech svého dětství, začnou se dít podivné věci… Philipp zjišťuje, že jeho dávní přátelé jsou zapleteni do strašlivé kletby!

Zdroj obrázku: badmovies.de
Obsah: csfd.cz

Nová dcera

14. června 2011 v 21:38 | Hanyuu-hime


Nová dcera

(New daughter)

Thriller/Horor
USA
2009
107 min.


Obsah

Držitel Ceny Akademie® Kevin Costner se představuje v roli čerstvě rozvedeného otce, který se se svou dospívající dcerou Louisou (Ivana Baquero - Faunův labyrint) a malým synem Samem (Gattlin Griffith - Výměna) stěhuje na venkov do Jižní Karolíny. Když se Louisa v novém domově začne chovat zvláštním způsobem a probudí se v ní sklony k násilí, John musí odhalit pravdu, která se za její proměnou skrývá. Může za to šokující tajemství bývalého majitele domu? Jak daleko bude otec ochoten zajít, aby svou dceru ochránil před dávným zlem, které si ji chce podmanit? Ve vedlejších rolích napínavého thrilleru, anglickojazyčné režijní prvotině Luise Berdeja, spoluscenáristy napínavých hororů [REC] a Karanténa, se představují Samantha Mathis a Erik Palladino.

Zdroj obrázku a obsahu: csfd.cz

Evil Angel

3. června 2011 v 19:49 | Hanyuu-hime


Evil Angel

Horor/thriller
USA
123 min.
2009

O filmu:
Bůh měl původně jiný plán, než stvořit Adamovi Evu. Doufal totiž, že Adamovi to vyjde s Lilith. Jenže Adam o Lilith nestál, a tak Bůh stvořil Evu, která se stala matkou všemu živému. Lilith byla zhrzená a přísahala pomstu všem jejich potomkům. A jak to tak vypadá, baví ji to dodnes.


(Zdroj: csfd.cz)

Ils

30. května 2011 v 16:41 | Hanyuu-hime

Ils

Film podle skutečné události

Horor/Mysteriózní/Thriller
77 min
Francie/Rumunsko
2006

Orphan

6. května 2011 v 15:18 | Hanyuu-hime

Orphan

Horor/Drama/Thriller
USA/Kanada
2009
123 min


O filmu

Rodina Colemanových přišla o miminko a jelikož jsou z toho dost otřeseni, rozhodnou se lásku, kterou nemohli věnovat svému miminku, věnovat někomu, kdo to bude také potřebovat. Nějaké holčičce ze sirotčince.
Při návštěvě ústavu jim padne do oka Esther, děvče pocházející z Ruska, které přišlo o rodiče při požáru, kterému uniklo jen tak tak.
Roztomilá Esther si po příjezdu do nového domova ihned začne rozumět se svou novou mladší sestřičkou, s bratrem to tak jednoduché nebude. Z počátku to vypadá pouze jako obyčejná sourozenecká "nenávist", navíc, mezi adoptivními sourozenci to tak často bývá....
Všechno je ale jinak, než se na začátku mohlo zdát.

The last exorcism

10. dubna 2011 v 10:29 | Hanyuu-hime


The Last exorcism

Horor, Thriller
USA, Francie
2010
87 min.

O filmu:

Příběh vypráví o mladé dívce Nell, která trpí stále děsivějšími záchvaty. Rodina Nell se z posledních svých sil obrací na reverenda Marcuse. Marcus očekává pouze další příliš pobožnou rodinu, která v obyčejné nemoci vidí něco nadpřirozeného, ale jak se Marcus stále víc seznamuje s Nell, začíná věřit, že je ďábel skutečně nablízku.

Zdroj obrázku a informací o filmu : www.csfd.cz

 
 

Reklama
Reklama
Doporučuji: