Hraju The Sims

The Sims 4 - stavba veřejného parku

11. října 2018 v 18:07 | Atheira
Pro příznivce Simíků přináším další článek na herní téma. Opět se jedná o stavbu formou videa, tentokrát se podíváme na městský park umožňující rozmanité aktivity, akce i příjemný relax.

The Sims 4 - Stavba veterinární kliniky

15. srpna 2018 v 13:47 | Atheira

The Sims 4 - Stavba veteriny + domku

6. srpna 2018 v 8:36 | Atheira
Stavění mě nějak chytlo a já měla velké nutkání postavit si tu veterinární ordinaci s rodinným domkem, kterou jsem v záchvěvu simíkovské nálady potkané loňského roku zrealizovat nestihla. Mezitím mě o hru opustil zájem totiž úplně, takže se k tomu dostávám až nyní, kdy mě to zase na chvilku začalo bavit.

Video je mnohem kratší než to předchozí. Myslím, že je i zase o něco povedenější a prostě lepší. A třeba je to jen můj mylný dojem, přesto jsem z toho výtvoru měla docela radost.

The Sims 4 - Stavba rodinného domu

3. srpna 2018 v 14:51 | Atheira
Už to nehraju, už mě to zas tak moc nebaví :D, ale stavět se mi zachtělo...
A protože jsem pár předchozích výtorů fotila a představovala na blogu, chtěla jsem to s tím aktuálním udělat stejně tak. Jenže než jsem se nadála, natáčela jsem video a přidávala k němu mluvený komentář.

Pravda, pokud bude ještě nějaký další pokus, zkusím si pohrát se zvukem, aby to bylo celé lepší, však je toto teprve první, na kterém se to učím.

Se simíky do hor a lesů

1. srpna 2018 v 12:09 | Atheira
--- o herním rozšíření s názvem Únik do přírody ---

Já vím, že s tím přicházím trochu (hodně) pozdě. Únik do přírody je jedním z vůbec prvních balíčků, které k The Sims 4 vyšly. Do světa se dostal už na začátku roku 2015. Jelikož už ale hru nehraju tolik, nemám ani potřebu a absolutně nestíhám hru rozšiřovat o to, co k ní už vyšlo.
Dosud jsem proto měla jsem psy a kočky, nic dalšího.

Jenže mě zase popadla chuť si to aspoň párkrát zahrát a s tím se přihnalo i nutkání pořídit si nějaký nový obsah. Roční období asi zatím ne, i když i na ta se jednou chystám, protože vedle mazlíčků je to dodatek, který jsem prostě chtěla a ráda bych si hru s tím zkusila zahrát.

Koupila jsem proto menší, čistě a nefalšovaně letní balíček a hned ho vyzkoušela.

The sims 4 psi a kočky - první dojmy 2/3

14. listopadu 2017 v 10:54 | Atheira

Tentokrát o kočkách - část 2/3

The sims 4 psi a kočky - první dojmy 1/3

12. listopadu 2017 v 17:43 | Atheira
Máme kočky a psy, konečně! A že jsme se tedy načekali. A stálo to čekání vůbec za to? Stojí to vůbec za ty peníze? První dojmy bezprostředně po hraní připravuji hned ve třech článcích. O psech, kočkách a také i veterině, kterou v tomto dodatku lze provozovat.

Část 1/3 - PSI


Začneme psy, jak jinak. Tajemství koček jsem zatím ještě ani nestihla začít objevovat. Jednak proto, že mě to k nim zas až tolik netáhne a za druhé z toho důvodu, že ani do tajů těch psů se mi zatím nepodařilo zcela proniknout. Jsem poněkud zmatená, zahlcená, nevím co dřív a nevím, jestli je to úplně dobře nebo ne...

A máme tady batolata!

12. února 2017 v 14:34 | Hanyuu-hime
Nemám nejmenší tušení, jak stará záležitost to vlastně je. The Sims 4 jsem pěkně dlouhou dobu pořádně nehrála. Když si k tomu připočtu, jak se vždycky chtěl aktualizovat origin nebo sama hra zrovna v tu dobu, kdy jsem na hraní měla chuť, neměla jsem už pěkně dlouho možnost se k tomu dostat. Než totiž doběhla aktualizace, vždycky jsem radši šla dělat něco jiného a na hraní už náladu neměla.

A najednou se do hry přidala batolata!

Newcrest - První dva domky

9. října 2016 v 19:34 | Hanyuu-hime
Když jsem včera psala o tom, že bych někdy ráda přidala i nějaký další sims článek, netušila jsem, že se ještě ten den s radostí pustím do výstavby prázdného města Newcrest v The Sims 4.
Zároveň se mi u hry nechtělo prosedět dlouhé hodiny, proto jsem si řekla, že nyní to nebudou žádné obří vily pro simíky, kteří neví, co s penězi, ale malé domečky pro ty úplně obyčejné obyvatele.

Že ale nebudou až tak obyčejní mi bylo jasné hned.

Nechci sice hrát. Tedy zatím na to nemám nijak chuť, ale stavět a dát už tak městu aspoň trochu nějakého toho ducha ve formě obyvatel, se mi i tak zachtělo.
Ke každému domu proto vytvořím rovnou i obyvatele. Kdo ví, jestli vůbec budou mít někdy možnost "žít", ať už pod mým dohledem nebo na pozadí mojí hry, jak se jim zachce.

Na okraji Newcrestu tedy vyrostly dva domečky, teré k sobě vzezřením ladí, přesto jsou každý vlastně docela jiný.

Nejprve jsem postavila jeden.

Stavění po simsovsku

17. července 2016 v 18:54 | Hanyuu-hime
Asi bych měla vypsat všechny ty důvody, proč nepíšu, neozvu se, prostě tu na to kašlu, ale pravda je, že kdybych se teď chtěla pustit do nějakého deníčkového článku, asi bych nevěděla, kde začít a jak to udělat, aby z toho byl nějaký smysluplný článek. (Ne, že bych takové běžně psala, žejo. :D)
Ale měla jsem poslední dobou jaksi chuť zase na chviličku zapnout simíky, které jsem strašně, ale skutečně strašně dlouho nehrála. Chvilku svého času jsem tedy obětovala tvorbě nové rodinky a stavění domu.
A protože v sims si můžete dovolit téměř všechno, nebude to žádná špeluňka, ale pořádný dům, jak se patří.

Pokud se tedy na moje nové dílko chcete mrknout, určitě budu jedině ráda.
 
 

Reklama
Doporučuji: