Hromadím

A ještě samolepky

7. července 2018 v 16:52 | Atheira
Ke včerejšímu článku jsem měla v plánu přidat ještě druhou část - vedle pásek i samolepky. Jenže pak mi toho přišlo už moc, proto ještě jeden článek. Tentokrát se samolepkovou sbírkou.
Samolepek mám méně, proto toho nebude v článku tolik a každá sada je vyfocená zvlášť.

Moje sbírka washi pásek

6. července 2018 v 21:09 | Atheira
Všudypřítomné léto (ty v minulém týdnu chcíplé begonie by nesouhlasily) mi vlilo do žil chuť blogovat. Psát o nepodstatných věcech, blbostech. Tak jako dřív. Nějaké téma, který je tak strašně jednoduchý, že bude prostě jenom milý nebo hezký, nic víc. Takhle jednoduchý jsem chtěla, aby to bylo.
A pak na mě zavolala truhlička s washi páskami a samolepkami. Že by mohlo být fajn sesumírovat celou sbírku do článku. Podělit se o tuto drobnou, neškodlivou závislost s ostatními, kteří jí možná propadli také.

Někdo deníčkuje, diářuje, jiný, jako třeba já, používá všechny tyhle krásky do dopisů. Deníčky i diáře ostatních se mi vždycky strašně moc líbily, obdivuji je u mnoha osob, ale nemám na ně asi úplně povahu. Chtěla bych, ale vždycky to zkusím, pár dní se držím, už to vypadá nadějně a pak ten diář hodím do kouta.

Máte taky rádi washi pásky a všechna ta zdobítka do sešitů a deníků?
 
 

Reklama
ReklamaDoporučuji: