Jen tak letem mým světem

Připravte se, je to tady!

15. prosince 2012 v 10:49 | Hanyuu-hime

Jeden debil, druhý debil...

13. prosince 2012 v 19:13 | Hanyuu-hime
všude plno debilů!

Co se událo i neudálo

8. prosince 2012 v 0:21 | Hanyuu-hime
Slíbila jsem, že se ozvu, ale pak se tak nestalo. Po všech těch pádech na držku jsem na to prostě zapomněla... Mějte se mnou slitování :D
On sníh je fajn... sníh je prostě dokonalý, bohužel ta udusaná věc, co se z něj stává na chodnících a cestách už je vražedný předmět tajně číhající na oběť.

Dnes jsem se válela na zemi pětkrát... a to jsem vlastně ani moc nevylézala. Byla jsem na dvou procházkách se psem a za tu krátkou chvíli si dala pěkně na držku.
Poslední pád byl asi nejlepší. Chvíli jsem tak jela na pravé noze, levou zdviženou do vzduchu, pes, naprosto ignorující můj zoufalý stav, dál běžel a táhl mě na vodítku... a já to po chvíli této zběsilé jízdy zalomila v kupě sněhu.

Úsměv a mávat, hoši

6. prosince 2012 v 19:58 | Hanyuu-hime
Právě jsem propadla záchvatu smíchu a uvědomila si, že tučňáci z Madagaskaru už v mých očích nikdy nebudou stejní...
Vidíte to? Oni jsou vážně jeden jako druhý :D:D

Už se to blíží

2. prosince 2012 v 13:19 | Hanyuu-hime
Jo jo, už je prosinec... Brzy všichni krutě zahyneme.

On existuje taky blog!

30. listopadu 2012 v 19:14 | Hanyuu-hime
Taky vás napadlo, že jsem úplně zapomněla na jeho existenci?
Nebo už jste to snad všichni vzdali a nikdo už sem nechodí?

K smrti unavená

26. listopadu 2012 v 17:25 | Hanyuu-hime
O tomhle faktu svědčí už i to, že jsem líná číst knížku... Sice je to povinná četba, avšak vzhledem k tomu, že to je dílo, jaké to je, asi bych řekla, že jsem vážně už polomrtvá, když se mi do toho nechce.
Já se vlastně v posledních pár dnech nezvládnu donutit absolutně do ničeho a v jednom kuse usínám. Ano, asi jsem se měla vykašlat na nějakou šílenou ignoraci spánku kvůli víkendovému nočnímu sledování Wolf's rain, které jsem si vymyslela... Ale ta chuť do opětovného zhlédnutí byla nepřekonatelná :D

Takže jsem se do toho o víkendu dala, vlastně už v pátek po příchodu ze Silent Hillu... Tedy, ne, že bych se běžně chodila projít do nějakých pochybných měst... Mám na mysli pokračování filmu v kině :D

Čas si skáče, jak se mu zachce

20. listopadu 2012 v 14:21 | Hanyuu-hime
Ale opravdu, jak jinak mi vysvětlíte, že ještě před chviličkou bylo 20.10. ... pak byl najednou AkiCon a teď už je 20.11. ? Tady si někdo hraje se strojem času!

V poslední době mi přijde, že v jednom kuse něco dělám, nic nestíhám, ale ve výsledku stejně zjistím, že jsem pořádně nic neudělala.
Asi mám nějaké divné období... Jen doufám, že nebude trvat moc dlouho.

Vlčice si upravuje doupě

15. listopadu 2012 v 13:51 | Hanyuu-hime
Nejspíš už jste si všimli, že jsem nahodila nový design.
Normálně bych to asi ani neoznamovala, ale mám hroznou chuť něco psát a tak mě napadlo, začít právě o té nové změně vzhledu.

Víte, bylo to docela o nervy. Nejsem žádný grafik a vůbec, grafika mě spíš neskutečně rozčiluje, než aby mě bavila, ale design na blogu se občas prostě změnit musí, navíc, když ten předchozí tu byl jen proto, aby tu nějaký byl - vlastně jen tak z nouze, dokud se mi nebude chtít udělat něco pořádného.

Neděle...

4. listopadu 2012 v 11:44 | Hanyuu-hime
Jako malá jsem neděle neskutečně milovala.
Celá rodina byla doma, bylo tu živo a z nějakého důvodu mi přišlo, že celý den je takový lepší.
Ráno jsem byla vzhůru už před šestou hodinou a vysedávala u televize, následovalo pár hodin pohádek... ale to určitě všichni také znáte.

Někdy si říkám, kam zmizelo to kouzlo, které všechny víkendy měly... Neděle byly vážně kouzelné a jen pouhý pohled z okna mi přišel dokonalý.
Když se podívám teď, vidím kus balkonu, příšerný bazén, který je na podzim plný listí a dům těch nejhorších sousedů, co jsem kdy vůbec mohla mít...
Ano... opravdu bylo lepší být dítětem, to jsem neviděla - dům těch kreténů, ale prostě - jen dům :D:D (jak se mi celý svět zdál mnohem přátelštější :D:D:D)
 
 

Reklama