Kreslím

Jak jsem kreslila design

22. listopadu 2017 v 19:14 | Atheira
Nezdá se to, ale myslela jsem, že vypustím duši...

Chessy

25. července 2017 v 9:42 | Atheira
Kdysi jsem slíbila nakreslit fenku Chessy, jedná se o hrubosrstého jezevčíka, který ale mnoha lidem úplně jako jezevčík nepřipadá, byť skutečně je. Stoprocentní, papírová, malá paní myslivcová... Jen trochu (hodně) tlustá.
Taková klobása v drátěném kožichu. Ale neskutečně hodná, milá a má neuvěřitelně milý kukuč, věrný a oddaný, přátelský. A má také nesmírnou dávku trpělivosti s mým ušatým slimejšovským rakeťákem.

Slib jsem dala, ale dlouho se mi nedařilo ho splnit. Ačkoli není třeba mít stoprocentní předlohu, co se týče postoje nebo natočení hlavy, potřebovala jsem získat fotku, kde jí jsou vidět oči a kde se prostě nějak tváří. A to byla věc, která se mi zatraceně dlouho nedařila.
Mám řadu fotek, kde má místo očí dvě čárky jak Brock z Pokémonů a k tomu ještě ven jazyk. Jenže takhle jsem ji kreslit nechtěla. Ačkoli je to jako fotka určitě milé, takový obrázek jsem nechtěla.

Kresby - Piráti z Karibiku

21. září 2013 v 10:57 | Hanyuu-hime
Tentokrát přidávám obrázky dva, jde o Jacka... pardon, tedy Kapitána Jacka a Willa. Ještě než se dostaneme k samotným obrázkům, budu se tu vymlouvat na všechno možné i nemožné.

Tak tedy, chudák Will mě už později vůbec nebavil a měla jsem ho rozkresleného šíleně dlouho, dokreslila jsem ho už jen tak ze setrvačnosti, protože kdybych ho odkládala ještě dýl, skončil by jak Fili. Je na tom vidět, že je to odfláknuté, ale co už :D
Řekla jsem, že všechno, co nakreslím, půjde postupně sem, takže tak i dělám... že se všechno nepovedlo tak, jak jsem chtěla to už je něco jiného. Pohrávala jsem si s myšlenkou, dát sem jen ten první, ale ono už je to vlastně docela jedno. :D

Kresba - Thranduil

7. srpna 2013 v 13:23 | Hanyuu-hime
Ti z vás, kteří se děsí představy, že bych tu neustále publikovala další a další obrázky, nechť se zaradují a skáčí radostí. Tohle je v tomto týdnu poslední paskvil, kterým se vám tu chystám pokazit odpoledne :D
Jednak je to proto, že mě momentálně přešla nálada něco kreslit, dále z toho důvodu, že dnešní den strávím balením a přípravami an Advik a zítra hurá do Prahy. (Nějak se mi nechce věřit, že je to už zítra...šíleně to uteklo. Ještě teď mi přijde, že to naše zděšení na Kačerově se konalo tak před pár mesíci)

Kreslení tohoto obrázku byla hotová bojovka. Takže vám tu nejspíš povyprávím pár těch šíleností kolem, než vám tu věc ukážu.

Kresba - Captain America

6. srpna 2013 v 11:14 | Hanyuu-hime
Včera večer jsem měla chuť kreslit (rozhodně ale ne dokončovat včera zveřejněný výtvor :D). Běžně nepoužívám barvy, ale řekla jsem si, že by nebylo špatné je zkusit.
Pátrala jsem tedy po něčem, co by se dalo udělat napůl barevně, napůl černobíle...zkrátka něco, co nemá moc barev, protože na tom s pastelkami nejsem zrovna nejlépe a když už se snažím dát dohromady nějakou přirozeně vypadající barvu, vypadá všelijak, jen ne přirozeně.

Nakonec mi jako dobrý nápad přišlo nakreslit Steva a všechno kromě červené a modré udělat černobíle.
Po dokončení z toho mám takové smíšené pocity. Nezdá se mi to úplně příšerné, ale něco mi na tom hrozně vadí. Ale nebudeme upozorňovat na chyby, že? Tím spíš si jich někdo všimne :D

Nedokončená kresba - Fili

5. srpna 2013 v 20:16 | Hanyuu-hime
Mám takový jeden špatný zlozvyk, a to ten, že polovinu kreseb nikdy nedokončím, protože mě buď přestanou bavit, něco na nich zkazím... Je vlastně jedno, jakým způsobem se ta jaká kresba dostane na hromádku "nedokončené výtvory, které s největší pravděpodobností dokončovat nebudu". Důležité je, že se to prostě nějak stane.

Vyloženě u tohohle obrázku mě to ale trochu mrzí, jelikož jsem si ho nechtěla nechat, ale měl putovat k jinému majiteli, kterému by snad udělal radost, ale to už je teď stejně jedno, protože se mi do jeho dodělávání vůbec nechce a kdybych se k tomu nutila, akorát bych ho odflákla.

Kresba - Thor

9. prosince 2012 v 10:28 | Hanyuu-hime
Nedávejte mi do ruky tužku, nedopadá to dobře :D
Ano...v porovnání s ostatním, co jsem se kdy pokoušela tvořit, je tohle poněkud...lepší, ale ani tak zrovna nijak slavné.
Já sama vím, co všechno tam mám špatně, snažila jsem se to opravovat, ale dopadalo to ještě hůř a hůř, takže jsem se kousla do prdele a nechala to tak - fajn...prostě jsem to překousla...
Nakonec jsem se navíc rozhodla, že Loki nebude, nepovedl se, kazil by dojem :D
 
 

ReklamaDoporučuji: