Myšina mini

Myší patálie

12. ledna 2015 v 11:44 | Hanyuu-hime
Nebylo mým záměrem to tu takhle přemyšovat... Okolnosti tomu ale chtěly jinak. Stala se neočekávaná, nikoli však neočekávatelná věc. Výhodné balení je holt specialitou zverimexů a když se pořizuje zvíře odtamtud, musí se počítat se vším.

Ušaté fotky

10. ledna 2015 v 13:31 | Hanyuu-hime
Zase jsem jednou měla od sestry vypůjčený foťák a měla tak možnost pořídit nějaké snímky mých drobků. A protože ještě nemám pořádně nafocené myšky, přišla tentokrát řada na ně. I s jednou částí klece (pro náhodné pocestné - ne, jen v tom, v čem jsou focené nebydlí!) se se mnou tedy odebraly na chodbu, kde je mnohem lepší světlo a dala jsem se do focení.
Jsou to ale divošky... Často to dopadalo dost hrozně a Arya se navíc nerada fotí. Zatímco Astrid je taková mile oprsklá a ničeho se nebojí, Attia je vcelku plašan, ale už i ona si zvyká... Arya se mnou očividně nechce nic mít, tak ji nechávám, ať si to v té hlavě srovná sama. Třeba jednou zjistí, že důvod, proč se mě zbytek nebojí, tu opravdu je.

A i když dobrá půlka fotek končila tak, jako ukázka vpravo, pár snímků se nakonec stejně povedlo. Ale Arya se moc nedala (na její stav mě skutečně upozorňovat nemusíte :D), takže na fotkách jsou hlavně zbylé dvě.


Tady vykukuje Astrid, která je vždycky připravená prozkoumat všechno nové a zajímavé. I z otevřených dvířek se vždycky žene ven jako první, nemluvě o šplhání po ruce, které ji očividně z nějakého důvodu hrozně baví a je vždycky téměř nemožné se od ní odtrhnout.

Dlouhé ocásky a velká ouška

28. prosince 2014 v 16:48 | Hanyuu-hime
Zatím jsem se tu o nich jen zmínila, protože na to, abych jim věnovala celý článek, jako je tomu u mých mazlíčků zvykem, byly tyto tři breberky tak trochu oříškem. Důvodem bylo hlavně to, že jsem nevěděla, která je která a mohla jsem se snažit sebevíc. Teď už v nich vidím rozdíly, nikoli po vzhledové stránce, ale povahově jsou opravdu každá úpně jiná.
Když tedy leží na jedné hromadě, nerozeznám jednu od druhé. Jakmile jsou ale vzhůru a pohybují se kolem, není tak složité poznat, o kterou myšku jde.
 
 

ReklamaDoporučuji: