Princezna Lara

Jak vypěstovat bahňáka

20. února 2017 v 12:55 | Hanyuu-hime
Je to velmi jednoduché, ingredience pouze jedna, pokud tedy bahňáků nechcete mít vícero, a postup lehce zvládnutelný. Výsledek stoprocentní!

Na bahňáka vám bude stačit jeden pes. Vyčkejte na příchod jara.
Psa vypusťte na pole.
Gratuluji! Máte vlastního bahňáka.

Psouni na sněhu

4. února 2017 v 21:24 | Hanyuu-hime
Nepořídila jsem si dalšího hlodavce. Obecně k psounům žádné výrazné sympatie nechovám, přijdou mi jako divný morčata z Marsu... Ani jsem je nevypustila na zasněžené pole, abych si je tam mohla následně fotit.
Kdo totiž čekáte skutečné psouny, bohužel se nedočkáte. Myslím psy. Zjistila jsem totiž, že to jsou strašně úžasné modelky a zkrátka mě baví pořád dokola cvakat a cvakat. Možná víc, než moučníky. :D Jsem prostě trochu fascinovaná tím, jak ta prdlá ušatka, která umí být i velmi elegantní, někdy mohla být dvoukilová hnědá hrouda a zároveň jsem hrdá na to, co jsme zvládli s tím brblajícím moulou... Ale o tom až někdy jindy.

Takže pár fotek, než to tu zacpu dalším článkem. V poslední době jsem zase chytla blogovou slinu.

Psí nálož podruhé

23. prosince 2016 v 10:54 | Hanyuu-hime
Když už s sebou Kamila tahám každou chvíli s sebou, mám hromadu příležitostí k cvakání psích fotek. Kdo se rád pokouká na hafany, nechť rozklikne celý článek, koho to netankuje, může zase v klidu odejít. Nic jiného než psí fotky v tomto článku stejně neodhalíte.

Psí modelka

12. listopadu 2016 v 11:03 | Hanyuu-hime
Komu by to náhodou uniklo (a že to není tak jednoduché, chodíte-li na můj instagram :D), mám fenku Laru. Od příštího týdne půlroční torpédo. Je to vskutku fotogenický tvor, takže neustále vznikají nové psí fotky. Nikdy jich není dost.

Jenže, jak už jsem nakousla, je jí plný instagram, na blogu ale zatím nic moc není. Nemám tu ani rubriku, kam bych k ní třeba občas něco napsala.
A tak jsem se rozhodla, že prvním článkem do rubriky, kterou teprv založím (teď se mi nechce), bude právě pár fotek mojí milé ušaté lišky.
 
 

ReklamaWolf silhouette: cDesigned%20by%20Freepik">redit