Společné akce všech nemudlů

Předhalloweenský víkend

26. října 2015 v 20:34 | Hanyuu-hime
Už v létě sestru napadlo, že bychom letos mohli nějak "oslavit" Halloween. Z jejího prvotního plánu, udělat nějakou menší party, vznikla jen jakási sešlost, kde se mělo shledat pár psychopatů, o kterých ještě nestihli natočit žádný horor. Špetka blogových přátel, kterým trochu hrabe a kteří jsou pro některé tak trochu zvláštní. Právě to nás ale svedlo dohromady.

Kocoura za plavky

21. července 2015 v 22:33 | Hanyuu-hime
Kdybyste mi loni touto dobou řekli, že za rok přijede Lowri, asi bych se vám rovnou vysmála. Ne snad proto, že bych chtěla být nějak zlá, ale z toho důvodu, že v té době se jednalo o člověka, kterého prostě neuvidíte - dost možná za celý svůj život - pokud ho tedy neunesete nebo pod pohrůžkou smrti nedonutíte.
A přesto byla přes víkend tady. Nemusela jsem ji unášet, vyhrožovat, sama se rozhodla, že dorazí.

Mezi knihami podruhé

17. května 2015 v 9:24 | Hanyuu-hime
Knižní veletrh Svět knihy jsem poprvé navštívila v loňském roce, ale hned jsem si říkala, že se tam rozhodně musím podívat i letos. Složení společenstva pro knižní výpravu se změnilo, jelikož Verča byla unesena Angličany, i tak to ale bylo velice fajn a pokud budu mít to štěstí, zkusila bych i příští ročník.

Předvánočně na Hobita

14. prosince 2014 v 10:39 | Hanyuu-hime
Teda Hobota, protože Hana neumí psát, tudíž už ji i Saku oslovuje hobote...

Předně chci říct, že se nechystám sepisovat jakousi recenzi na film, těch je teď všude dost. Jen bych se ráda poohlédla za dnem, který jsem strávila s dvěma skvělými osobami a společně jsme se rozloučily s filmovým Hobitem. Z toho všeho spolu máme jen děsně nekvalitní fotku, pořízenou dvě minuty před tím, než Saku jel vlak.

Šílenci z Bradavic: Tentokrát u tyče

7. srpna 2014 v 15:19 | Hanyuu-hime
Ono když něco takového stojí na zahradě, občas, když se sejde víc lidí, nakonec někomu rupne v kouli a začne se na to věšet nebo se kolem toho točit. Jediná pozůstalost toho, že tu kdysi byly hojně využívané houpačky, prostě má nejspíš jakousi magickou moc, kterou každého láká, a tak nejde odolávat dlouho.

Šílenci z Bradavic: Oscarový film

4. srpna 2014 v 12:01 | Hanyuu-hime
Ať už luk padne do rukou komukoli z právě přítomných, zjistím, že ačkoli je to kus dřeva, mají z něj všichni hrůzu, která se stupňuje s tím, jak se snaží natáhnout tětivu a za hlasitého funění, snaží se uklidnit obě rozklepané horní končetiny. Nakonec mám ale největší strach já... Od té chvíle, co byla moje máma schopná vystřelit dozadu, mám strach z toho, že to jednoho dne nepřežiju.

Šílenci z Bradavic: Skvělá koupě

3. srpna 2014 v 13:05 | Hanyuu-hime
Jak moc skvělá ona zmiňovaná koupě byla, to jsme zjistily až o den později, přesto nám to mohlo být alespoň částečně jasné už předem v obchodě. Byl to ale týden vyloženě zraňující, ve kterém jsem si stihla propíchnout palec, rozříznout dlaň, Kelly si zvládla málem vyrvat kotník z pantů a rozřezat si ruku na maděru (ne, to přeháním :D) a Luci s sebou přes pole táhla dobrého půl kilometru mrtvolu... Proto se ona psychická újma vyrovnala s tou fyzickou, tudíž je všechno v naprostém normálu.

Šílenci z Bradavic: Počátek

2. srpna 2014 v 15:15 | Hanyuu-hime
První okamžiky tohoto hororu se datují ke konci minulého měsíce tohoto léta. Nikdo nečekal, že z toho nakonec vzejde jakési found footage s šílencem v masce, útočícím na matinku s tetičkou za psychopatického smíchu jiných zúčastněných, přičemž později se přidá s lahví vína upír a přiopile trsající pirát vyzve matičku k tanci... To vše za doprovodu žhavé debaty o politice, nesoucí se od stolu opodál, kde čepovali pivo zadarmo, jelikož bylo placeno z bratrancovy kapsy. Jenže to až moc předbíhám. Vrátit bych se měla do neděle minulého týdne, kde to všechno začalo.

Jeden den na Advíku

1. srpna 2014 v 11:47 | Hanyuu-hime
Po loňské zkušnosti se zdlouhavým a místy pekelně nudným Advíkem, jsem se rozhodla, nejezdit na celou akci, ale podívat se na ni jen na jeden den. A to ani ne kvůli akci samotné, jako kvůli lidem, kteří tam byli. Bylo to fajn, ale nedokážu si představit, jak bych tam strávila všechny 4 dny, i přesto, že parta lidí, za kterou tam jezdím, je skvělá.

A jak to tedy probíhalo?

Focení alpak

12. července 2014 v 14:14 | Hanyuu-hime
Má sestra miluje lamy. Občas se zdá, že je jimi doslova posedlá... V závislosti na tom, jak moc tato zvířátka zbožňuje, měla domluvenou možnost vyfotit si na farmě aplaky. Když už jsme tedy byly tam, vyfotila jsem si jich taky pár a dokonce měla možnost si jednu z alpak pohladit... a byla tak heboučká, až se mi tomu vůbec nechtělo věřit.
 
 

Reklama
Doporučuji: