Společné akce všech nemudlů

Pondělní výlet

9. července 2014 v 0:34 | Hanyuu-hime
Začátkem týdne jsme se vydaly na menší rodinný výlet. Vlastně ne tak úplně, jelikož pod slovy "rodinný výlet" si nejspíš většina lidí představí takové ty šťastné maminky, tatínky, dětičky a dejme tomu třeba ještě prarodiče a kdo ví, jakou všechnu příbuznou verbeš. V tomto případě to znamená mě, sestru, psa a mámu.
Byly jsme se podívat na rozhledně v rekreačním čemsi Podhůra (na pamatování názvů mě opravdu neužije), kolem které jsou ještě moc pěkné lesy, lanové centrum (převážně dětské) a celkově je to zajímavé turistické místo. Rozhledna mi nakonec přišla jako prcek, ale i tak byl výhled pěkný.

Návštěva knižního veletrhu

17. května 2014 v 19:20 | Hanyuu-hime
Můj první Svět knihy byl super. Sice jsme programu jako takového vlastně vůbec nevyužily, ale ty nákupy stály za to!

S vikingskou děvkou a hysterkou pro fofrklacky

9. března 2014 v 15:51 | Hanyuu-hime
Aneb maturitní ples mojí sestry.


Naďa z Nebelvíru

22. února 2014 v 22:08 | Hanyuu-hime
Vlastně ani nevím, jak jsme se zase dostaly k tomu, že se tu Liz nakonec objevila, jelikož naposledy u nás přespávala před dvěma lety, kdy jsme měly obě čerstvě po maturitě, a tehdy to taky bylo naplánované celkem najednou. Prostě se řeklo přijeď a ona fakt přijela... V Brně jsme se viděly prakticky přesně před rokem a pobíhaly tam s hůlkami, a úplně naposled jsme společně byly na AkiConu. Bylo tedy hrozně super zase konečně strávit nějaký ten den společně.

Z půlnoční premiéry Hobita

12. prosince 2013 v 21:19 | Hanyuu-hime
Stále ráda vzpomínám na 14.7.2011, kdy se uskutečnila premiéra posledního filmu Harryho Pottera... Tehdy ta půlnoční premiéra byla ohromně úžasná a vnímala jsem ji jako něco velkolepého. Na žádnou další jsem se pak nedostala. U některých filmů prostě nebyl důvod táhnout se tam v noci, u jiných zrovna nebyla možnost. Z toho důvodu jsem i loňského Hobita viděla až následující víkend po premiéře. Toho letošního jsem si ale nemohla za žádnou cenu nechat ujít. Nic mi nestálo v cestě, ze čtvrtečního rána se na mě nezubila představa školy nebo jiných povinností, a tak se šlo!

Thor: The Dark (World) Weekend!

16. listopadu 2013 v 18:58 | Hanyuu-hime
Že je v kinech ten Thor (sice už od minulého týdne, ale to byl AkiCon), přizvala jsem si domů Kelly a včera večer jsme se vydaly na film. Těšila jsem se na to jako malá, jelikož Thor je jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů a Thor jako takový asi nejoblíbenější Marvel hrdina.
A bylo nač se těšit, protože to bylo vážně úžasné a taky neuvěřitelně vtipné... Některé hlášky se vážně nedaly :D

AkiCon 2013

11. listopadu 2013 v 17:31 | Hanyuu-hime
O víkendu se konal již desátý ročník Akiconu, kde se, jako již tradičně, sešla řada fanoušků nejen anime a také pořádný zástup cosplayerů.
Jelikož už ale tak úplně nepatřím mezi nadšené anime fanoušky a jela jsem tam jen kvůli lidem, které jinde neuvidím a celkově jsou tyhle akce fajn, i když už na anime aktivně nekoukám, nahodila jsem cosplay Katniss a byla spokojená.
Několikrát jsem se sice setkávala s dotazy, jestli jsem Lara, ale ve většině případů jsem byla rozpoznána dobře, reakce lidí pozitivní a neskutečně mě těšil zájem. Vyslechnout si, jak se na tu danou postavu hodíte nebo že jste prostě dobří, je asi jedna z nejpříjemnějších věcí, se kterými se můžete na takových akcích potkat.

Blogerstvo pohromadě

20. října 2013 v 19:31 | Hanyuu-hime
Bloger je hodně často tvor poněkud zvláštní. Po těch letech strávených tady jsem si všimla, že to nejsem jen já, kdo má zájmy lišící se od lidí, se kterými se potkávám denně v běžném životě. Jsou to i jiní blogeři. Takoví lidé jsou rozesetí po celé republice a blog jim pomáhá najít si k sobě cestu. Vlastně díky blogu mohou vzniknout taková přátelství, která by nikdy neměla šanci vzniknout, protože ten přestný druh lidí, kterým tito blogeři jsou, se jen tak obyčejně a jednoduše najít nedá.

Ale jak si tak člověk u toho počítače sedí, občas mu přes cestu přeběhne bloger, se kterým si je co říct... Často to potom znamená jezdit přes půl republiky, ale ani to není tak nepřekonatelná překážka.
S již mnohokrát zmiňovanou Kelly jsem se tento víkend neviděla poprvé, už za sebou máme pár "srazů", které byly vždycky perfektní. Spolu s Luci jsme si tedy pořádně užily i tento víkend.

NatsuCon 2013

26. srpna 2013 v 7:59 | Hanyuu-hime
V posledních chvílích před odjezdem jsem si začínala uvědomovat, že se tam vlastně vůbec netěším tak, jak bych se těšit měla a hlavně chtěla. Možná mi chvilkami i přišlo, že se mi tam nijak zvlášť nechce. Nevím proč tomu tak bylo, ale je jedno, co tomu předcházelo. Z prvního ročníku Natsuconu se nakonec vyklubala úžasná akce, na kterou budu ráda vzpomínat. Perfektně jsem si to užila a nyní se vám pokusím sepsat všechno, na co si vzpomenu. Schválně neříkám úplně všechno, protože už teď si nepamatuju, co bylo vlastně v pátek a vím, že mi dá obrovské úsilí si na to vzpomenout. Mám to totiž všechno slité do jednoho.

Advik 2013 - Švábi, selí, zubr a zvíře na 'P' - Broskev!

12. srpna 2013 v 0:47 | Hanyuu-hime
Ještě než se začnu rozepisovat o tom, jak jsem si předchozí 4 dny užila a neužila, ráda bych upozornila na to, že se opravdu nejedná o nějaký report pojednávající o celé akci jako takové. Víte, mně je vlastně někde, co dělali jiní lidé a jestli se jim tam líbilo, jestli jim vyhovovala organizace, nebo co já vím.
Dokonce se ani nechystám nic nijak objektivně hodnotit, budu sebestředná a pojedu si jen své - já, já, já :D

Co se týče nadpisu, všechno je to něco, u čeho ani po delším rozepsání nejspíš nepřijdete na to, kde je ta nějaká vtipnost, proto se ani nebudu o nic moc snažit. Jen snad, že u švábů, selího a zubra jde o jednu pitomou hru a ten konec se jinak vysvětlit nedá...prostě zvíře na písmenko P... a ona řekne broskev :D
 
 

Reklama