Společné akce všech nemudlů

Potter a LoTR týden

4. srpna 2013 v 16:40 | Hanyuu-hime
Je hrozně úžasné, když jeden fanoušek potká druhého. Kamarády z vás udělá už jen to, když zjistíte, že máte rádi ty samé filmy a knihy... Jakmile se pak naskytne příležitost k tomu, vidět se, je to vždycky legendární.

Předem vás upozorňuji, článek bude dlouhý, ale myslím si, že v pár momentech možná zvládne i pobavit? Nevím, to musíte usoudit sami... Jen vám to říkám teď, abyste věděli, do čeho jdete.

...

Já a modrá ryba No.5

1. června 2013 v 19:33 | Hanyuu-hime
Minulý rok jsme se poznaly přes blog, poprvé se viděly u přijímaček a podruhé spolu vyplenily pár knihkupectví. Potřetí byla docela zima, ale i tak jsme se rozhodly okupovat Hradec.
Počtvrté to bylo kvůli premiéře třetí řady GoT, takže jsme se usídlily v mém pokoji a uspořádaly si soukromý maraton druhé řady.
Teď to vzniklo tak nějak "Jo, už jsme se zase delší dobu neviděly, co se sejít?"

Dřívější návrat z Animefestu 2013

12. května 2013 v 10:07 | Hanyuu-hime
Ano, vrátila jsem se dřív. Přijela jsem už včera večer... Nejhorší na tom je, že mě to vlastně ani trošičku nemrzí, spíš jsem ráda, že jsem tady a nemusím umírat někde v Brně.
K tomu, proč jsem vlastně tady a ne stále ještě na AF se dostaneme v průběhu článku...

Jo... a nemám vlastně skoro žádné fotky (jen pár děsivě děsných, jejichž použitelnost je docela diskutabilní), protože ani do toho focení kohokoli se mi (a vlastně skoro nikomu, koho znám) nakonec ani nijak nechtělo.

Dvě úžasné osoby, bubble tea a

18. dubna 2013 v 21:09 | Hanyuu-hime
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK MOJE NOVÉ TRIČKO!!!

Je hrozně zvláštní, jak si jeden den přijdu úplně v háji a hned ten následující je mi tak šíleně fajn. A odteď už bude jen fajn... jo, prostě jsem si to řekla a tak to bude! :D
---
Konečně i u nás otevřeli Bubble tea, takže jsme se domluvily, že tam spolu zajdem... sice jsem domů odjížděla s peněženkou úplně mrtvou, ale stálo to za to.

Potterhead a Whovian sledují Game of Thrones

1. dubna 2013 v 0:44 | Hanyuu-hime
Byl to GoT maraton, pro který jsme se rozhodly kvůli třetí sérii... Ale jsme jen dvě šílené fanynky, takže to dneska ráno nakonec dopadlo tím - Pustíme si Harryho Pottera ....... čtyřku, protože Tennant.

Když se Malfoyová kamarádí s Weasleyovou

8. února 2013 v 15:28 | Hanyuu-hime
Bylo to někdy na začátku roku 2009... Nejspíš... Vidíte? Už si to vlastně ani nepamatuju.
Tehdy jsem potkala děsně protivnou a trapnou osobu... Jak já ji nesnášela :D
Popravdě, ona ta nelibost k druhé osobě byla oboustranná, jednoduše a zkráceně, jedna jsme ve druhé viděly děsnou krávu.

AkiCon 2012

13. listopadu 2012 v 14:40 | Hanyuu-hime
Mohla jsem tu tomu dát nějaký hrozně hustodrsnokrutopřísný název, ale vzhledem k tomu, že už to tu plácám podruhé (poprvé jsem článek měla už skoro celý a zavřela si ho) kašlu na nějaké přemýšlení a vezmu to všechno pěkně jednoduše :D

Takže... AkiCon 2012 - pojďme se na něj podívat z mého pohledu pěkně den po dni.

Vrána k vráně sedá

28. srpna 2012 v 20:18 | Hanyuu-hime
A dvě knihomolky si k sobě taktéž cestu najdou.

Předem se omlouvám Kelly za zveřejnění fotky i na blogu, i když o tom jsem původně vůbec nemluvila (jo, řeč byla jen o facebooku), ale tak nějak si myslím, že už s tím stejně musela maličko počítat, že to narvu i na blog, když jsme se fotily... Protože, já totiž běžně články bez fotek, obrázků a nebo jiného zpestření nepíšu :D

Advik 2012 - čtyři dny vedra, podivného stravování a šílených pohledů

30. července 2012 v 17:06 | Hanyuu-hime
Doteď jsem měla za to, že je to Advík... ale prý ne :D To je ale sakra divný, ale nechme to být :DD
...
Bylo vedro...opravdu na umření. Kdo si nekoupil vějíř, spokojil se s programem... Nakonec si valná většina zúčastněných mávala před obličeje vším, co se dalo použít, jen aby nepadla horkem.
Pravidelný nával před kinosálem byl naprosto vražedný, a proto jsem se tam téměř nikdy nedostala :D

Vezměme to ale všechno pěkně popořadě, pokud si tedy vzpomenu na všechno, co chci o posledních čtyřech dnech napsat...

Pokémon Masters

8. června 2012 v 10:59 | Hanyuu-hime

Právě jsem si dala palačinky...úžasné, se šlehačkou, kakaem, domácí marmeládou a čestvými jahodami ze zahrady.... ale... TOHLE ... to nikdy nebudu schopná sníst :D
Ale o dnešku tu psát nechci...
Předchozí dva dny se nesly v nějakém tom pokémon duchu a nikdo tomu nemohl zabránit, navzdory věku nás obou, tedy 19 let, jsme o sobě bez zábran prohlašovaly, že jsme trenérky pokémonů a pár lidí, co mělo tu čest nás vidět v KFC, kde jsme si s nadšením prohlížely naše pokébally, se nám smálo... :D:DA co jsme v našich čupr pokéballech objevily?? Já pikachu, ne, že bych z toho byla nějak nadšená, ono jich je všude plno, ale když to tak beru zpět, je to jediný pokémon z první generace, který se tam snad dal objevit... Jinak to všechno byla generace pátá, o jejíchž pokémonech už pak nemám ani páru... Pro představu - viděla jsem 5 sérií pokémonů a kus páté, něco z 10. a 12....Pátá generace je už z 14.série... dohromady je jich 15.

Pokud jde o pokémony jako seriál... Byl super, když jsem byla dítě a děcka, co sledují Sinnoh league Victors nebo předchozí sérii Galactic Battles beztak už pomalu ani nemohou vědět, co to ti pokémoni pořádně jsou, jelikož ta první generace byla něco... :D tohle už je jen nějaká parodie... pokémoni přestávají být hezcí... dřív to byla vlastně zvířata... teď to v některých případech začíná hraničit s Mecha...
Řeknu to asi takhle, do Master Quest (5.řada) se na to dalo dívat... pak to šlo z kopce :D

Ale hry si ráda zahraju... Neležím v tom sice pořád, dokonce jsem to už šíleně dlouhou dobu nehrála, ale je fajn, se u toho někdy odreagovat.

Ale stejně je hrozně těžké se od takového fandomu, jako jsou pokémoni, úplně trhnout... Tedy alespoň, pokud jste člověk, co sleduje anime... a nejtěžší je to tehdy, když jste s kamarádkou se kterou jste se seznámili právě přes pokémony... to už bude pořád součástí blbnutí, prohlašování cosi o trenérech pokémonů... Ale víte co?? My stejně budeme rakeťačky! :D

Dokonce chystáme cosplay na gijinku evoluční řadu eevee... Zatím to teda vypadá, že z plánovaných 4 půjdeme jen dvě... ale i tak to bude fajn.
Jo... možná někomu přijdeme jako malé děti... možná to, co děláme nesedí k našemu věku... No a co?
Pokud jde o blog, myslím, že to tu stejně bude přijato mnohem lépe, než když některou z fotek viděli na facebooku spolužáci... ale ti ať si políbí prdel, nežiju pro ně, nežiju podle nich a hlavně, nikdy jsem se na ně neohlížela a už je také nikdy nemusím vidět...

Mějte se, všichni trenéři pokémonů, třeba se jednou potkáme a dáme s zápas :DDDD
A pozor, moje Myghtiena je pěkně zlá a Vulpix neskutečně dokonalá :D

 
 

Reklama