Utrácím

Koupeno na fleru

17. listopadu 2017 v 9:56 | Atheira
Fler.cz je místo pro kreativní duše, možnost se realizovat v mnoha různých směrech. Ti, které baví tvořit, si tam jistě najdou své místo. Ti, kterým se líbí ruční práce, najdou tam jistě to, co hledají...

Když se blížil podzim, usmyslela jsem si, že nutně potřebuji nějaké podzimní prostírání, lépe rovnou i nějaké ty vánoční kousky.
V zápalu hledání se mi zalíbilo více věcí. A jelikož se mi všechny tyto nakoupené věcičky moc líbí, ráda bych doporučila jejich výrobce dál, třeba vás jejich tvorba také zaujme.

Jak se mi nakupovalo 4: Zoohit

19. září 2017 v 14:40 | Atheira
Druhé čistě zvířecí nakupování...

Jak se mi nakupovalo 3: Yoggies

3. září 2017 v 18:58 | Atheira
Utratit nějakou tu kačku je nutné i za jídlo - vlastně především za jídlo, protože když se sečte, kolik vlastně za měsíc prožerem, není to úplně zanedbatelná částka. Stejně tak do rozpočtu znatelně zasahuje i zvířectvo, zatímco malí myší živočichové ne tolik, pes znatelně.
Už rok nakupujeme pravidelně na Yoggies.cz, mimo jiné...

Předně říkám, že pokud by tu snad někdo měl potřebu vštěpovat mi, jak jediná správná cesta je barfování, můžete si tu potřebu jít plýtvat jinam. Já jsem ráda, že mi fena už neblije jak šakal, nesnaží se mi na pohon bioplynů uletět nebo nemá třikrát za noc hnačku. Za tohle mi moudra nějakých lidí z internetu nestojí. ;)

Jak se mi nakupovalo 2: Poštovné zdarma

24. srpna 2017 v 18:56 | Atheira
Kdo by dnes neznal postovnezdarma.cz, že? Jako by se v jednu chvíli objevilo odnikud a je všude. Především kvůli tomu, jak často eshop navazuje spolupráce s blogery, plní se recenzemi na produkty a reklamou blogový svět.
Pojďme se na něj podívat upřímně, z pohledu normálního nakupujícího, tedy ne recenzenta, co je i o boxu na svačinu schopen napsat stránku jak do novin, aby se nakonec po dlouhém vykecávání, které absolvovat bohužel musí, nechal slyšet, jak je hezká a praktická... Asi i proto, že eshop vám při navázání spolupráce ze začátku neposkytne nic jiného, než nebetyčné kraviny, takže pak chodíte po blozích a čtete, jak někomu přišla strašně hezká samolepka na zeď, kterou určitě využije, pecková sluchátka pochybné kvality nebo nějaká jiná veteš.
Ale to jsme v trochu jiné sféře. Sehnat se tam dá řada různých věcí, výhodou má být, že neplatíte poštovné, jak si lze vyvodit z názvu...

Jak se mi nakupovalo 1: Bonprix

23. května 2017 v 19:16 | Atheira
Recenze na produkty nám hodně často pomohou při rozhodování. Je skvělé vědět, jak se věc, kterou si plánujeme pořídit, líbila nebo nelíbila. Jenže hodně důležité je i to, kde nakupujete - často to pak jde ruku v ruce s tím, co kupujete.
Už delší dobu mi leží v hlavě nápad: postěžovat si, či snad úplně naopak, vychválit nějaký konkrétní eshop a rovnou vypíchnout i to, co jsem tam kupovala. Ne všechno, spíš nějaký děs běs, úžasnou věc nebo zkrátka něco, co nějakým způsobem za tu zmínku stojí.

Prvním adeptem do série je bonprix. Tento obchod jistě všichni známe minimálně z doslechu.
 
 

ReklamaDoporučuji: