Životní styl

Zelená káva | Moje první zkušenost

22. března 2015 v 17:22 | Hanyuu-hime
Zelená káva stále více proniká mezi lidi, především ty, jimž záleží na zdravém životním stylu. Všechno čerstvé, neupravované, prostě přírodní, je rozhodně lepší, než umělotiny. K tomu lze ještě připomenout, že co je zelené, u toho to platí dvojnásob.
Dalo by se říct, že chcete-li, například, mít zdravou pleť, vlasy a zdravější organismus celkově, chřoupejte syrové vše, co je tmavě zelené. Samozřejmě je třeba jít nějakou zlatou střední cestou, přes zeleninu, mladý ječmen, řasu či další a hlavně neohlodávat sousedovic túje, ani maminčiny pokojovky. Nejen, že by vám to bylo k ničemu a naštvali byste jak máti, tak sousedy, při spásání všeho zeleného byste taky jednoho slunečného dne mohli skončit kaput.

Ale konec řečí. Dnes se chci zaměřit na zelenou, tedy nepraženou zrnkovou kávu.

Zelený ječmen | Medicol x Green Ways

6. března 2015 v 10:44 | Hanyuu-hime
V loňském roce jsem se konečně rozhoupala k tomu, přidat ke svému zdravému životnímu stylu a stravování i tento, v poslední době již dost známý doplněk stravy. Jedná se o zelený ječmen, který si stále více lidí vychvaluje pro jeho blahodárné účinky jak na pleť, vlasy, tak organismus celkově.
Nejen, že pročistí vaše tělo, pomáhá s bojem proti akné, je nápomocen při problémech s vlasy, jejichž růst podporuje, ale také dodává energii. Cítíte se po něm lehčí, živější, ale především zdravější.

Že však není ječmen jako ječmen jsem se přesvědčila při zkoušení dvou různých značek. V budoucnu bych ráda zkusila ještě jinou, abych si sama našla ten nejlepší, momentálně tu pro vás ale mám porovnání dvou, které jsem zatím zkoušela dostatečně dlouho na to, abych je mohla porovnat.
 
 

ReklamaDoporučuji: